Senior Information and Communications Technology Associates

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Mzda: 68000 - 78000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do you want to work for one of the biggest non-profit organizations in the world? Than send us your CV and we’ll contact you back very soon!

Senior ICT Associate se zásadně podílí na získávání podpory a spolupráce klientských zaměstnanců z celé kanceláře při instalaci a údržbě/odstraňování problémů s ICT aplikacemi.
Spolupracuje a komunikuje s kolegy, uživateli a skupinami uživatelů při stanovování požadavků na aplikace, jejich navrhování příslušnému vývojovému subjektu a poskytování školení v oblasti nových systémů a aplikací.
Senior ICT Associate se může koordinovat s externími poskytovateli služeb, jako jsou poskytovatelé telefonních služeb a konzultanti, a zajistit tak dodání dohodnutých služeb a rychlé řešení problémů se službami.

Employment contract with UNICEF.
Location: Prague
Start: immediately
Salary: from 62 000 CZK - according to experience
Contract: 1 year

Jiné výhody

* Salary - exempt from income tax

* Contribution to dental insurance
* 20 to 30 days of vacation

* Contribution for pension ensurance

* Career growth

Požadavky na zaměstnance

* Experience in information technology, requiring systematic methods of troubleshooting and problem solving is required
* Experience in providing assistance to users on IT products and services, and use of applications and diagnostic tools is required