Technical sales manager | 60 000 Kč - 70 000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 60000 - 70000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte předešlé zkušenosti s projektováním?
Rádi byste znalosti s projektováním uplatnili a zároveň získali nové zkušenosti v oblasti obchodu ve strojírenské společnosti?
Domluvíte se anglicky?
Pak hledám právě Vás!

Nejedná se o aktivní vyhledávání zákazníků! Hledám technického odborníka!

- technická a obchodní příprava nabídek – zajištění podkladů, kalkulace nákladů, návrh - prodejní ceny a základního časového harmonogramu projektu
- hledání odborného řešení pro specifické požadavky klientů
- technická jednání se zákazníky i subdodavateli
- samostatné vedení obchodních zakázek

Jiné výhody

- služební vozidlo i k soukromým účelům
- týden placené dovolené navíc (5 týdnů placené dovolené)
- roční finanční bonus
- benefit karta
- stravenky 100 Kč/den
- flexibilní pracovní doba
- zázemí centrály společnosti: Praha 6
- vzdělávací kurzy
- jazykové kurzy
- mobil, notebook
- bezproblémové parkování
- příspěvek na penzijní pojištění až 2000 Kč/měs.

Požadavky na zaměstnance

- vzdělání technického směru (stavební nebo strojní)
- předchozí zkušenosti ze strojírenství nebo stavebnictví
- proklientský přístup, ochotu hledat řešení
- velmi dobrou znalost MS Excel a AutoCAD
- nadšení pro technické výzvy
- aktivní znalost anglického jazyka
- schopnost srozumitelně formulovat problémy, navrhovat změny