Vedoucí údržby – HPP, mzda až 70 000 Kč

Místo práce: Praha-Radlice (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 50 000–70 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Díly pro letecké motory, plynové turbíny a jaderné reaktory – to je všechno co vyrábíme a do čeho neustále vkládáme úsilí a nejnovější technologie. Jsme jedna z posledních skutečně výrobních firem v Praze a máme dlouholetou historickou tradici na trhu. Víme, jak je důležitá síla značky, vlastníme unikátní know – how pro výrobu jedinečných produktů a jsme úspěšní jak na domácím, tak i na mezinárodním trhu. Momentálně hledáme vedoucího údržby s výbornými organizačními schopnostmi, který nám bude pomáhat naši výrobu posouvat ještě víc dopředu. 😊 Chcete neustále růst a zlepšovat se? Máte výborné komunikativní a vyjednávací schopnosti a zároveň jste technický typ? Neváhejte se nám přihlásit! Náplň práce: • Správa revizí technických zařízení (opravy, operativní a preventivní údržby, vedení příslušné dokumentaci) • Řízení chodu areálu společnosti (ostraha, úklid, správa odpadového hospodářství) • Vedení agendy náhradních dílů a komunikace s dodavateli • Sledování bezpečnosti práce a ochrany zdraví • Spolupráce s vedením společnosti na investičních akcích – technické řešení, výběr dodavatele, dohled nad investicemi

• Motivující finanční hodnocení dle zkušeností až 70 000 Kč • Práci ve stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradici • Pracovní činnost ve výrobě, která je v ČR jedinečná a má vlastní know – how • HPP • Prémie a bonusy dle vašich výsledků • Penzijní připojištění • 5 týdnů dovolené • Možnost zvýhodněného pronájmu vozu (operativní leasing) • Pravidelné vzdělávání a odborná školení • Doučování angličtiny dle vašeho přání • Závodní stravování • Občerstvení na pracovišti • Firemní akce a teambuildingy • Nástup ihned nebo dle dohody • Místo pracoviště na Praze 5 – Radlice

Požadavky na zaměstnance

• Vzdělání technického zaměření • Orientaci ve výkresové dokumentaci • Výhodou bude relevantní praxe v oblasti údržby strojního zařízení • Řidičský průkaz • Základní znalost angličtiny