Asistentka vedení společnosti / okr. Praha - východ

Hledaná pozice

Místo práce: Nupaky (informace o místu práce: Nupaky)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizačně a administrativně podporovat vedení společnosti, • zajišťovat chod kanceláře po materiální i organizační stránce (kancelářské potřeby, pošta, péče o návštěvy apod.), • spravovat firemní dokumenty a smlouvy (organizační dokumenty, dokumenty vozového parku atd.), • spravovat firemní obecné e-maily, • spolupracovat na personální administrativě (dokumenty, správa personální inzerce, prvotní komunikace s uchazeči o práci), • připravovat doklady pro účtárnu, • spolupracovat s ostatními odděleními společnosti.

• Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením, • za dobře odvedenou práci vás čeká motivující odměna, prémie a firemní benefity, • zázemí stabilní společnosti, • nové kancelářské a výrobní prostory kousek od Prahy, • možnost kariérního růstu, • přátelský kolektiv Lokalita: Nupaky u Prahy Nástup: ihned/dohodou

Požadavky na zaměstnance

• Minimálně SŠ vzdělání, vhodná práce i pro absolventy, případně studenty VŠ, • velmi dobře si rozumíte s počítačem (Word, Excel), • výhodou pro vás bude znalost Helios Orange, • jste aktivní řidič/ka, • domluvíte se anglicky (slovem i písmem), • jste spolehlivý/á, zodpovědný/á, pečlivý/á, • máte reprezentativní vystupování, • bez větších problémů odoláváte stresu, • jste aktivní v řešení problémů, máte chuť do práce a rád/a se učíte nové věci,