Personalista / personalistka v odboru personálním

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

komplexní zajišťování oblasti péče o zaměstnance, včetně agendy související se vznikem, změnou a skončením pracovního poměru zaměstnanců
konzultační a poradenská činnost v oblasti personalistiky
účast ve výběrových komisích při obsazování volných pracovních míst
vedení personálního archivu
práce s personálním informačním systémem

platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platové třídě 11, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků (více se dozvíte z úplného oznámení o výběrovém řízení)
pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna
po zapracování možnost občasné práce z domova
pracoviště v centru Prahy
podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, mentoring a koučink
benefitní systém Cafeteria, příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování (elektronická stravenková karta), příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
příspěvek na bydlení i možnost služebního bytu
podporu slaďování pracovního a rodinného života, 2 dětské skupiny a řadu dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod
Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši přihlášku, která je podmínkou pro zařazení a účast ve výběrovém řízení. Výčet náležitostí přihlášky a k ní požadovaných ověřených dokladů, včetně způsobu jejího podání, naleznete v úplném znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení uveřejněném na úřední desce na www.praha.eu a kariérních stránkách Magistrátu hl. města Prahy kariera.praha.eu.
Přihlášku s přílohami je třeba doručit nejpozději dne 23. srpna 2022 do podatelny Magistrátu hl. města Prahy, Jungmannova č. 35/29, 111 21 Praha 1, nebo prostřednictvím datové schránky.
Neodpovídejte, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře na této stránce, nabídky zaslané přes odpovědní formulář nebudou bohužel do výběrového řízení zařazeny.

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání (Bc., Mgr.)
praxe v personalistice
orientace v pracovněprávní problematice a znalost související legislativy, zejména znalost zákoníku práce
dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)
výborné komunikační schopnosti, včetně vyjadřování v písemném projevu
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

Výhodou
znalost zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění
znalost personálního programu FLUX PAM, případně jiného personálního systému
praxe ve veřejné správě
Zákonné předpoklady: Úředníkem podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR nebo cizím státním občanem s trvalým pobytem v ČR, dosáhla věku 18 let, je plně svéprávná, bezúhonná a ovládá český jazyk.