Project manager(ka) v IT firmě | Ostrava

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření
stanovení časového a finančního plánu realizace projektu, jeho kontrola
vedení a řízení projektového týmu
koordinace postupů prací a návazností činností
řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu
analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu
koordinace a spolupráce při tvorbě vstupních analýz předmětu a cílů projektu
reportování stavu realizace projektu vedení firmy i zákazníkovi
příprava nabídek na projekt nebo change requesty, jejich prezentace a obhajoba zákazníkům
vedení porad se zákazníky a dodavateli

Jiné výhody

atraktivní finanční ohodnocení a odměny
zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie
spolupráci se zkušenými developery a experty
nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvek na životní/penzijní pojištění
příspěvek na dovolenou
multisport karta
firemní telefon
možnost osobního růstu a rozvoje
přátelský kolektiv a podporu ze strany kolegů i vedoucích pracovníků

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Do úspěšné české SW společnosti nově hledám posilu na pozici project managera/managerky, který/á by se ujal/a nových projektů. Těšit se můžete na zajímavé projekty, příjemné uvolněné pracovní prostředí, prima kolektiv a atraktivní pracovní podmínky - mzda, odměny, Multisportka atd.

ukončené vysokoškolské vzdělání
zkušenost s project managment IT projektů
komunikativní AJ (min. B2)
pokročilá znalost a skutečná praxe s MS excel
schopnost předcházet problémům, problémy, které nastanou být schopen vyřešit
spolehlivost, pečlivost, samostatnost
orientace na výsledek
schopnost prezentace firmy, projektu, sebe před zákazníkem
iniciativní přístup a odhodlání učit se, posouvat se, růst