Rozpočtář – rozborář / rozpočtářka - rozborářka

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kontrola hospodaření podle rozpočtu
navrhování, přijímání a projednávání rozpočtových změn
metodické vedení na úseku rozpočtu hl. m. Prahy a příspěvkových organizací
zajišťování stanovisek v rámci své působnosti k předkládaným koncepcím
hodnocení vývoje finančního hospodaření územních rozpočtů
vypracování podkladů pro státní závěrečný účet

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši přihlášku, která je podmínkou pro zařazení a účast ve výběrovém řízení. Výčet náležitostí přihlášky a k ní požadovaných ověřených dokladů, včetně způsobu jejího podání, naleznete v úplném znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení uveřejněném na úřední desce na www.praha.eu a kariérních stránkách Magistrátu hl. města Prahy kariera.praha.eu.

Přihlášku s přílohami je třeba doručit nejpozději dne 22. srpna 2022 do podatelny Magistrátu hl. města Prahy, Jungmannova č. 35/29, 110 00 Praha 1, nebo prostřednictvím datové schránky.

Neodpovídejte, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře na této stránce, nabídky zaslané přes odpovědní formulář nebudou bohužel do výběrového řízení zařazeny.

platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 10, struktura platu: základní plat (21.260 Kč až 31.240 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (do výše 15.620 Kč), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků
pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
možnost občasné práce z domova
čerpání benefitů v systému Cafeteria
příspěvek na roční jízdné městskou hromadnou dopravou (Lítačka)
příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
podporu profesního i osobního rozvoje, systém dalšího vzdělávání, možnost využití programu mentoringu a koučinku
podporu slaďování pracovního a rodinného života, dvě dětské skupiny pro děti zaměstnanců
příspěvek na bydlení i možnost služebního bytu
pracoviště v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, internet)
komunikační dovednosti, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
pečlivost, přesnost, smysl pro zodpovědnost

Vítána
praxe v oblasti hospodaření územně samosprávných celků

Zákonné předpoklady: Úředníkem podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR nebo cizím státním občanem s trvalým pobytem v ČR, dosáhla věku 18 let, je plně svéprávná, bezúhonná a ovládá český jazyk.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více