Vedoucí procesních a IT systémů pro technický úsek

Hledaná pozice

Místo práce: Beroun (informace o místu práce: Beroun)

Mzda: 40 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Správa ERP systémů a souvisejících databází • Uživatelská podpora a realizace školení v oblasti ERP • Komunikace s externími poskytovateli IT služeb • Správa uživatelů a práv systémů • Provádění reportů a SQL dotazů • Návrh implementace rozhraní k externím systémům • Vývoj procesů, koncepcí řešení a jejich implementace do systémů • Koncepce a další rozvoj ERP systémů pro mezinárodní prostředí • Komunikace napříč celou firmou s vedoucími i koncovými uživateli, včetně externích dodavatelů služeb

Tvůrčí práci, při které budete mít velký prostor se realizovat, navrhovat nová řešení a komunikovat v mezinárodním prostředí. Adekvátní pracovní vybavení a zázemí, kde budou umět ocenit vaše znalosti a dovednosti. • služební vůz i k soukromým účelům • 13. mzda při splnění ročních výkonnostních cílů K tomu je u nás samozřejmostí příspěvek na stravování ▪ 3 sick days ▪ 25 dnů dovolené ▪ MultiSport karta ▪ bezplatné či dotované vzdělávání ▪ dárek při významných životních událostech ▪ nabídka firemních akcí ▪ permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Požadavky na zaměstnance

• Kvalifikaci v oboru IT či telekomunikace (minimálně SŠ) • Dobré analytické a koncepční myšlení • Zkušenosti s podporou ERP systémů, ideálně v mezinárodním prostředí • Velmi dobrá znalost systému Vault Professional, databází a SQL, nejlépe Microsoft SQL Server • Ovládání operačních systémů Microsoft (Windows Server 2016, Windows 7/10) a produktů MS Office • Plynulé komunikační dovednosti v mluvené i psané angličtině (včetně technické angličtiny) Oceníme: • Chuť cestovat – na této pozici bude nutné alespoň 1x týdně vycestovat po Česku i do zahraničí • Orientaci v běžných reportovacích systémech • Odhodlání navrhovat a komunikovat procesy • Zapálení pro práci v týmu a schopnost flexibilně reagovat na nové podněty • Schopnost rychle se zorientovat v procesech průmyslového sektoru • Znalost německého jazyka