Lean Specialist

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Plán zlepšovacích aktivit, budeš tvořit ve spolupráci s manažerem výroby na základě KPI a analýzy úzkých míst. Dostaneš příležitost vybudovat kulturu a strukturu LEAN aktivit Budeš mít zodpovědnost za úspěšnou implementaci LEAN metod napříč celou organizací. Každodenním chlebem pro Tebe bude trénink, vedení, monitorování, podpora a motivace spolupracovníků ke zlepšovacím aktivitám.

Smysluplnou práci v globální stabilní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Dobrý kolektiv 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays Penzijní připojištění Obědy a nápoje na pracovišti zdarma Flexibilní pracovní dobu Další benefity

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání v oblasti průmyslového inženýrství nebo obdobné technické vzdělání. Praxe ve vedení Lean projektů ve výrobním závodu alespoň 1 rok Silné analytické myšlení a schopnost hledat cestu tam, kde ostatní vidí problém. Schopnost vést tým, hledáme dynamického spolupracovníka, který ostatní motivuje na cestě za stanoveným cílem. Komunikativní znalost AJ slovem i písmem Důležité je poradit si s balíčkem MS Office Odolnost vůči stresu Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti (interní i externí), týmový hráč

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více