DATA SCIENCE #12533819

Místo práce: Praha-Bubeneč (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 13letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence, hledáme vhodného experta v oblasti Data Science. DATA SCIENTIST/STATISTIK/DATA Developer Popis pozice / Náplň práce: Zapojení se do sběru a zkoumání požadavků, analýza problémů  Práce na rozmanitých typů dat - časové řady, grafy, text,...  Spolupráce na aplikovaném výzkumu v rámci grantů   Modelování příznakových vektorů, vytváření segmentačních modelů  Práce na platformách a s nástroji Big Data ekosystému  Vizualizace dat Vývoj analytického software Návrh prezentačních rozhraní, vizualizace dat  Kooperace s vývojáři  Tvorba standardní analytické dokumentace

Náš klient nabízí: Pozice v přední softwarové společnosti Zázemí špičkové IT společnosti Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích Motivační finanční ohodnocení a odměny Možnost rychlého pracovního růstu Možnost profesního přesahu v oboru IT Široká škála zaměstnaneckých benefitů – společnost výborně pečuje o své zaměstnance Prostor pro vlastní nápady a inovace Možnost využít svůj potenciál a kreativitu Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů HPP na dobu neurčitou nebo IČO v případě Vašeho zájmu

Požadavky na zaměstnance

 Náš klient požaduje: VŠ technického (zaměřené na statistiku a práci s daty nebo odpovídající praxe v oboru ) Zkušenosti s prací na IT projektech  Znalost programovacího jazyka Analytické schopnosti využitelné při řešení problémů  Zkušenosti s datovým modelováním velkou výhodou  Zkušenost s R Project a SPARK velkou výhodou  Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni Komunikační a analytické schopnosti Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu Flexibilní osobnost vůči zaměření projektů, výborný týmový hráč Zodpovědný přístup k práci