MANAŽER PRO PROJEKTY INDUSTRIALIZACE - PLAT A BENEFITY

Místo práce: Ústí nad Orlicí (informace o místu práce: Ústí nad Orlicí)

Mzda: 20 000–40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste fascinováni industrializací a láká Vás možnost být styčným důstojníkem ovlivňujícím realizaci nových projektů od jejich návrhů po sériovou výrobu? Máte již za sebou zkušenosti z výrobní společnosti na podobné pozici a Vaším cílem je být podepsán za zdárně ukončeným procesem, který bude navíc produktivní a sloužit ještě dlouho poté? Pak neváhejte, představte se mi v životopise nebo rovnou zavolejte, dáme Vám možnost držet prst na tepu celého vývoje. * Zodpovědnost za plánování, organizaci, řízení a kontrolu realizace nových projektů, včetně správy projektů již zavedených * Úzká spolupráce a komunikace s odděleními napříč celou společností, včetně kolegů v zahraničních společnostech * Koordinace toku projektu mezi vývojem, výrobou, kvalitou nákupem od prvního návrhu po finální produkt * Zodpovědnost za plnění cílů ve stanoveném termínu a rozpočtu * Podpora a motivace týmu k efektivním výkonům * Řízení a kontrola kompletní dokumentace * Vstupní analýzy, cíle projektu, řízení změn * Repoty mapující celý vývoj

* Plat, na kterém se jistě domluvíme * Zajímavé projekty nesoucí možnost dalšího profesního rozvoje * Flexibilní pracovní doba * Možnost využití přístupu nových technologií * Možnost občasného home office * Bonusy, kvartální a roční prémie, příspěvky * Dotovaná strava * Vzdělávací kurzy a školení * 5 týdnů dovolené. * Teambuildingy/firemní akce. * Mobilní telefon, notebook. * Nástup: IHNED * Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VOŠ/VŠ - nejlépe technického či strojního zaměření * Prokazatelná praxe na podobné pozici z výrobní společnosti * Zkušenosti s industrializačními projekty ohromnou výhodou * AJ na velmi dobré komunikativní úrovni * Výborné komunikační, analytické, organizační a technické schopnosti * Velmi dobrá znalost a orientace v technické a výkresové dokumentaci * Ochota účastnic se zahraničních pracovních cest (cca 20%) * Schopnosti samostatné práce, ale především týmového hráče

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více