SPECIALISTA NA DESKY PRO LED DIODY - PLAT+BENEFITY

Hledaná pozice

Místo práce: Jihlava (informace o místu práce: Jihlava)

Mzda: 35 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme absolventy elektrooborů, nadšence do automobilů, především chytré hlavy, které dokáží přijít s inovativním řešením a kreativním návrhem, aby se stávající svítím, přeměnilo na skvěle vidím a jsem ještě lépe viděn. Hledáme ostřílené elektroniky, ale i nezkušené absolventy pro aplikace LED do světlometů. Zašlete mi svůj životopis nebo rovnou zavolejte a posvítíme si na novou příležitost. * Budeš navrhovat schémata a kusovníky pro desky, které nesou LED diody na všechno potřebné svícení - denní, potkávací, dálkové atd. * Budeš zadávat požadavky na mikroelektronickou montáž jako bondování, technologie pájení a jiné * Vývoj nových technologií a materiálů pro desky * Budeš vše zapisovat v dokumentacích a databázích * Budeš nedílnou částí týmu, který ovlivňuje veškeré změny * Budeš koordinovat vývojáře, designéry i optiky i v rámci mezinárodních týmů * Budeš vykomunikovávat požadavky s externími dodavateli a výrobními firmami * Dostaneš na hraní velmi hezké mašinky jako rentgen, počítačovou tomografii, optickou mikroskopii a budeš je hýčkat

* Plat dle zkušeností - pro bažanty 35 000 Kč - pro mazáky až 60 000 Kč * Flexibilní pracovní doba * 13. plat * Bonusy, prémie, příplatky a příspěvky * 5 týdnů dovolené * Body do Kafeteria a Edenred karta * Chceš se za náma přestěhovat? - 5 měsíců tě s ubytováním zajistíme * Občerstvení na pracovišti a dotovaná strava * Masáže a fitko * Vzdělávací kurzy a školení * Možnost profesního i platového růstu * Kulturní, společenské a firemní akce se super kolektivem * A kde? - V Jihlavě

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VOŠ/VŠ - oboru elektro * Tvorba schémat min. na základní úrovni * Praxe z výrobní společnosti ohromnou výhodou * Zodpovědnou, komunikativní, analytickou, technickou a organizační osobnost * Ochotu dále se učit a zdokonalovat * Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce * AJ - pokročilá slovem i písmem nutností * NJ - výhodou