Vedoucí konstrukce virtuální VR technologie, optika, Praha

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude kandidáta / kandidátku v perspektivní dlouhodobé misi bude doprovázet a podporovat:

• Atraktivní prostředí virtuální reality, VR technologie, prostředí TOP profesionálů, prostředí, které nadstandardně rozvíjí, inovuje a inspiruje
• Dlouhodobá spolupráce na IČO
• Odpovídající motivační hodnocení
• Moderní firemní zázemí odpovídající významu produktu společnosti
• Vstřícnost a férovost v nastavení podmínek spolupráce včetně pružného výkonu pozice
• Firemní benefity

Pokud Vás tato příležitost, která je opravdu atraktivní a neobyčejná oslovila, budu rád za Váš životopis, popř. link na profil LinkedIn, popř. krátký komentář k Vašemu potenciálu a dosavadní praxi: lavicka@mc-triton.cz tel. 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti a přeji Vám vlídný a bezpečný den, v úctě Mgr.Ing. Luděk Lávička.

Požadavky na zaměstnance

Pro svého zákazníka, TOP moderní společnost v segmentu virtuální reality, virtuální a mixované reality, virtuálních technologií špičkové úrovně hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Construction Development Manager / Vedoucí konstrukce /

Co bude Vaše víc než mimořádně zajímavá mise:

• Vedení menšího týmu, řízení týmu, dovedení týmu k nastaveným cílům
• Zodpovědnost za řízení R&D projektů – konstrukce, výroba, montáž, instalace, servis
• Ve výkonu pozice budete úzce spolupracovat s CTO společnosti.
• Ve Vašich rukou je plánování a plnění rozpočtu pro své oddělení v koordinaci s CFO
• Jste garant výběru a schválení výrobních dodavatelů
• Očekává se od Vás přístup proaktivního zlepšování výrobních procesů
• Aktivně budete realizovat s týmem prototypování a převod prototypů do sériové výroby, následná montáže
• Ve Vaší gesci je výběr vhodných vývojových nástrojů a softwaru pro konstrukci
• Ve Vaší podřízenosti a péči je 3 D datová knihovna a datové procesy

Pozice je vhodná pro člověka typu a zkušeností:

• Reálné relevantní zkušenosti s konstrukcí a prototypováním v kovu, slitinách, plastu a pokročilých materiálech (kevral, PTFE)
• Potenciál v nalézání řešení „state of the art“ – velkou výhodou je, pokud je držitel ocenění za design (Red Dot apod.)
• Zaměření na produkty pro koncového uživatele (human centered design) a uživatelský prožitek
• Potenciál samostatnosti, vyhledávání výzev, schopnost řešit nestandardní situace
• Preciznost, náročnost na sebe a orientace na vysokou kvalitu dodávaného výsledku
• Silný týmový hráč, agilní přístup a schopnost se rychle přizpůsobit situaci

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více