Executive Search Consultant

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vyhledávání a obsazování white collar pozic (expertní pozice, střední/vyšší/top management) pro svěřenou klientelu
řízení náborového procesu end-2-end - vhodná sourcingová strategie je plně na vás
budování a rozvoj vztahů s klienty, account management - stavíme na dlouhodobé spolupráci, osobním přístupu, důvěře a pozitivní zkušenosti klienta
spolupodílení se na akvizicích - přirozené rozšiřování klientely by vám nemělo být cizí

prostor a zázemí pro úspěšnou realizaci projektů - volnost, flexibilita a nezávislost na straně jedné; podpora zkušeným sales týmem, marketingem a HR na straně druhé
největší klientské portfolio na trhu, možnost pracovat s top klienty a podílet se na jejich úspěchu
motivující odměnu odpovídající senioritě a obchodním výsledkům
příležitosti pro vlastní seberealizaci a kariérní rozvoj
moderní kancelář v centru Prahy (Florentinum)
možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Do našeho nově vzniklého exkluzivního brandu Manpower Professional hledáme konzultanty, kteří mají za sebou úspěšně realizované projekty v oblasti executive search nebo zkušenosti z obchodní pozice.
Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Chcete se podílet na rozvoji profesionálního recruitmentu? Pak hledáme právě vás! Rozšiřte naše řady!
Čeká vás spolupráce na projektech s významnými klienty, plně profesionální prostředí, samostatnost a volnost při realizaci projektů, mzda s motivační bonusovou složkou, moderní kancelář v centru Prahy ve Florentinu, možnost home office, příspěvek na Multisport kartu, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

zkušenosti s recruitmentem (ideálně z prostředí personální agentury) nebo z obchodní pozice (ideální je pak kombinace obojího:)
orientace na výsledek
komplexní uvažování a schopnost řídít celý proces od A do Z
schopnost identifikovat a vytěžovat (nejen) obchodní příležitosti, vytvářet a udržovat dlouhodobé vztahy s klienty
samostatnost, dobré organizační schopnosti a vysoká míra zodpovědnosti
AJ min. na úrovni B2