Hledáme přípraváře lakovny do stabilní firmy

Hledaná pozice

Místo práce: Modřice (informace o místu práce: Modřice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude vaší náplní práce:

Tmelení, broušení a maskování dveřních rámů, oken a podobných dílů
Celková příprava produktu na jednotlivé fáze mokrého lakování

Jiné výhody

Co nabízíme:

Postupné navyšování mzdy podle šikovnosti
Kariérní růst například na pozici lakýrníka
Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy) nebo stravenky
25 dní dovolené
Body z Cafeterie, které můžete uplatnit v lékárně, optice nebo při cestování
Kartu Active Pass na sportování
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněný mobilní tarif – zapojit můžete i svou rodinu a přátele
Zajištěnou dopravu z Brna firemním autobusem

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Uvažujete o změně a hledáte práci ve stabilní firmě s moderním prostředím a fajn kolektivem? Rádi tmelíte, brousíte a lakujete? Hledáme šikovného přípraváře lakovny do CT parku v Modřicích, tak se nám ozvěte a staňte se součástí našeho týmu!

Co požadujeme:

Vyučení v technickém oboru – např. truhlář, zámečník
Praxi v oboru – máte zkušenosti s broušením, tmelením, lakýrnickými pracemi
Znalost čtení výkresové dokumentace
Ochotu pracovat v směnném 11hodinovém provozu (6:00-17:00 / 19:00-6:00)