Hledáme obchoďáka do výrobní firmy

Hledaná pozice

Místo práce: Chomutov (informace o místu práce: Chomutov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Děkuji, že jste rozklikli tento inzerát. Možná je to pozice přesně pro Vás.

Asi už tušíte, že se jedná o novou pracovní výzvu. Pokud jste technicky zaměřený a umíte komunikovat, baví Vás hledat potenciální obchodní partnery, ovládáte anglický, případně německý jazyk a dokážete ho využít na obchodní úrovni, zvládáte uzavírání obchodu, potom hledáme právě Vás.

Hlavní náplní práce je vyhledat obchodní příležitosti a zrealizovat obchod.
Zpracovávat poptávky na cenové nabídky v informačním softwaru.
Kontrola plnění zakázek dle objednávek.
Aktivní komunikaci se zákazníky i s kolegy.
Máte řidičské oprávnění sk. B a jste ochotný vyjíždět za zákazníkem.

Jiné výhody

Zázemí menší ryze české společnosti s dlouholetou tradicí.
Přátelské pracovní prostředí. Vzdělávací kurzy, služební notebook a mobilní telefon.
K dovolené 20 dní přidáváme dalších 5 navíc.
Stravenky v hodnotě 150,- Kč plně hrazené firmou.
Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou.
Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis jak v českém, včetně průvodního dopisu.

Požadavky na zaměstnance

Důležité jsou schopnosti vyjednávání a uzavírání obchodů.
Očekáváme znalost B2B procesů v oblasti strojírenské zakázkové výroby.
Zkušenosti s aktivním prodejem do zahraničí výhodou.
Požadujeme znalost aktivní komunikace v anglickém případně německém jazyce slovem i písmem.
Práce na PC v MS office a informačním software Helios.

Do našeho týmu hledáme správného a přirozeného obchodníka, osobu, co se nebojí učit novým věcem. Velmi důležitá je týmová spolupráce.