Dispecer s aktivní NJ

Dispečer, Disponent, Logistik, Administrativní pracovník, referent

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem pracovat v logistické firmě?
Máte zkušenosti s disponováním vnitrostátní dopravy a komunikace v němčině je pro Vás hračka?
Jestli ano, máme pro Vás to pravé!
Hledáme nového kolegu, pro kterého je plánování zábava má komunikační talent a jen tak něčím se nenechá vyvézt z míry.

Náplň práce:
- příprava a dispozice vnitrostátní dopravy
- komunikace s řidiči a řešení možných krizových situací
- spolupráce i s dalšími odděleními firmy
- zákaznický servis

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis a my se s Vámi spojíme.

Jiné výhody

Nabízíme:
- zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
- individuálně domluvené mzdové ohodnocení
- Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Německý jazyk - Pokročilý (C1)
  • Ostatní znalosti
    • Microsoft Excel - Pokročilý
    • Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz
B

Požadovaná praxe
1 let
Obor: Praxe v oboru logistiky výhodou

- Flexibilita
- Logické myšlení
- Práce v občasném stresovém prostředí
- Loajalita, spolehlivost, pečlivost
- Schopnost práce v týmu
- Ochotu na sobě pracovat a rozvíjet se
- Znalost NJ na komunikativní úrovni