OBCHODNÍ REFERENT/KA s angličtinou 25-35.000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 25 000–35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš nadšení a chuť proniknout do tajů obchodu? Nemáš strach zvednout telefon a anglicky se domluvit s našimi zákazníky v Evropě, Asii i USA? Pak tě zveme do našeho 4 členného týmu obchodních referentů v menší obchodní firmě v Brně na Olomoucké! Náš kolega se stěhuje, proto hledáme OBCHODNÍHO REFERENTA/TKU s komunikativní ANGLIČTINOU, který se postará o vyřízení objednávek u našich stávajících zákazníků. - Tvým úkolem bude zpracovat objednávku od zákazníka, která přijde e-mailem. Vytvoříš pak fakturu (jeden klik v našem programu Microsoft Business Central 365), pohlídáš doklady až po vyskladnění zboží. - Telefonicky řešíš se zákazníky stav objednávky, dostupnost zboží, jeho cenu. - Zpracuješ i statistiku a report objednávek, komunikuješ s obchodním oddělením i se skladem. - Hlídáš si správnost cen zboží, aktualizaci produktů jak v našem systému, tak u zákazníků a dodavatelů.

- jsme pohodoví lidi, dobrý tým, umíme spolupracovat - mzda je dle zkušeností v rozmezí 25-35.000 Kč + motivační složka kvartální - máme 25 dní dovolené a 2 dny sick days - pracujeme standardně od 8 do 16.30 hodin

Požadavky na zaměstnance

- jsi otevřený se učit, jsi samostatný, a zároveň se dokážeš sladit s naším malým týmem - anglicky komunikuješ slovem i písmem (úroveň B1-B2) - umíš pracovat svižně na počítači, orientuješ se v běžných PC programech (Outlook, MS Office) - výhodou je zkušenost práce v obchodní firmě, popř. rádi tě vše naučíme, když jsi absolvent bez větších zkušeností - navíc je i znalost němčiny nebo italštiny, kterou bys u nás mohl také využívat (není podmínkou)