Projektant drážních zabezpečovacích zařízení

Hledaná pozice

Místo práce: Přerov (informace o místu práce: Přerov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako projektant budeš pracovat v malém týmu několika kolegů. Tvůj vedoucí bude tvou podporou a lze se s ním domluvit na přizpůsobení pracovní doby tak, aby vyhovovala i tvým potřebám. Týdenní pracovní doba je u nás 40 hodin. • Budeš zpracovávat projektovou dokumentaci elektrických zařízení drážní zabezpečovací a sdělovací techniky na základě požadavků investora nebo zadavatele stavby, • můžeš se těšit na různorodou práci, kterou si budeš sám řídit, • budeš se podílet na inženýrské činnosti ve výstavbě a zadávat požadavky osobám z tvého týmu, • dále budeš mít na starosti koordinaci a zodpovědnost za svěřené projekty.

• Jistotu zaměstnání, jsme stabilní firma s tradicí. • Individuální karierní rozvoj, který bude navázaný na tvé silné stránky. • Pružnou pracovní dobu, kterou si můžeš přizpůsobit. • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře. • Kariérní růst, šikovní lidé si zaslouží jít dále. • Pravidelné firemní sportovní a společenské akce, protože tým je třeba podpořit. • Balíček zaměstnaneckých benefitů na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování. • Přátelský tým kolegů, na které se můžeš spolehnout. • Mzdové ohodnocení, které tě bude motivovat posouvat se kupředu. • Neformální a pohodové prostředí, protože na kravaty nás neužije. • Pro představení dalších výhod si s tebou rádi sedneme u kávy.

Požadavky na zaměstnance

• Praxe je vítána, ale není nutností. Rádi mezi sebe přivítáme i šikovného absolventa vysoké / střední školy elektrotechnického zaměření. • Znalost Autocad, popř. Bentley Power map na uživatelské úrovni je výhodou. • Uživatelskou znalost MS Office. • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. a dle 100/1995 Sb. výhodou, nebo můžeme zajistit jejich získání. • Řidičský průkaz B – aktivní řidič. • Loajálnost a spolehlivost.