Účetní junior (začátečník) finanční i mzdový, zkrácený úvazek

Místo práce: Brno - Řečkovice (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Mzda: 22 - 25.000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vhodné pro absolventy ekonomického směru, kteří se chtějí vyprofilovat na pozici samostatného účetní/ho (ať už mzdy, nebo finanční)
- praxe na pozici junior účetní výhodou, vhodné pro absolventy
- pevný základ znalostí z ekonomie, z rekvalifikačního kurzu o zákonech a odborných pojmech z oblasti účetnictví
- mít otevřené oči, uši k rychlému zaškolení, chápání nových termínů a principů účtování, dobrá práce s počítačem
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost směrem k ostatním kolegům, vedení i ke klientům

Jiné výhody

- postaráme se o Vás, spoustu věcí Vás naučíme prakticky
- získáte know-how, můžeme spolu dlouhodobě spolupracovat (např. brigáda při studiu)
- spolupráce je možná od úvazku 0,5 až po plný úvazek (dle domluvy DPP, DPČ, HPP)
- mzda 22 - 25 tisíc dle zkušeností
- kvartální ohodnocení při posunu vpřed
- dovolená 4 týdny, 2 dny sick days
- home office v případě nutných záležitostí (po domluvě)

Požadavky na zaměstnance

Víte, jaké sazby daně z příjmu máme v současnosti v ČR pro FO, PO a družstva?
Chápete rozdíl mezi "daň na vstupu" a "daň na výstupu" a co pojmy znamenají?
Pak máte ideální možnost stát se součástí stabilního týmu účetních v účetní a daňové kanceláři, který hledá do svých řad JUNIOR ÚČETNÍ (finanční i mzdový účetní) i NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK.

Pracovní náplní bude:
- účetní a daňová evidence svěřených firem (8-10 větších firem, nebo 20-30 malých firem např. s 1 fakturou za měsíc)
- firmy budou fyzické i právnické subjekty, plátci i neplátci DPH
- zpracování DPH, zpracování mezd (dle zaměření)
- pracujeme v programu Premier