Testing Specialist - SW validation (adas)_(m/Ž)

Místo práce: Vysoké Mýto (informace o místu práce: Vysoké Mýto)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava a realizace testů vozidel, podpora v oblasti testování zejména ADAS systémů
Ověřování funkčnosti a ladění SW na vyvinutých prototypech
Zpracování a vyhodnocení získaných dat z testů, podpora vývoje nových produktů
Zpracování zápisů testování a výsledků, sdílení informací s mezinárodním týmem specialistů, prezentace výsledků

Jiné výhody

Pružná pracovní doba – 7,5 hodiny denně
Adekvátní mzdové ohodnocení dle znalostí
Bonusový program
Příplatky za práci přesčas apod.
5 týdnů dovolené + Sick Days
Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
Moderní pracovní prostředí
Benefitní karta e-Benefity – dán určitý obnos (2 500 Kč) 2x ročně na ozdravně rekondiční program, sport a kulturu apod.
Příspěvek na stravování a závodní stravování
Příspěvky na penzijní připojištění
Příspěvek při narození dítěte
Různé firemní programy – např. vitamínový a pitný režim
Možnost osobního i kariérního růstu
Program "Employee Life Assistant" - anonymní služba v oblasti právní, sociální a finanční pomoci pro zaměstnance
Vhodné zejména pro absolventy, ale i zkušenější

Požadavky na zaměstnance

SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství/elektrotechniky
Zkušenost v oblasti testování s validací SW nebo testování asistenčních systémů vozidel výhodou
Aj na komunikativní úrovni (min. B1)
Znalost práce na PC (MS Office, SW pro měření a vyhodnocování dat - např. Dewesoft, NI, Vector, HBM prencia, Wissang, Imc apod.)
Řidičský průkaz sk. B a vyhláška 50 výhodou
Týmová spolupráce, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita, chuť a ochota se učit nové věci

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více