Podnikový právník

Místo práce: Kladruby nad Labem (informace o místu práce: Kladruby nad Labem)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komplexní koordinace postupů veřejného zadavatele při zadávání veřejných zakázek za používání různých druhů zadávacího řízení, tj. příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek
• zajišťování specializovaných odborných činností v oblasti majetkové a majetkoprávní
• odpovědnost za právní služby v NHK
• poskytování metodické a odborné podpory pracovníkům organizace v oblasti veřejného práva–zejména pro zadávání veřejných zakázek a občanského práva-zejména pro smluvní právo
• komplexní kontrola dodržování právních předpisů při hospodaření s veřejnými prostředky a majetkem
• zajištění agendy dotazů, předání informací, stížností, oznámení a petic, jejich evidence a následná výroční zpráva, kontrola protikorupčního programu
• implementace a kontrola GDPR
• účast na vnitřním kontrolním systému, spolupráce na tvorbě vnitřních předpisů
• spolupráce při inventarizacích
• spolupráce při akcích NHK

• pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok (možnost prodloužení až na dobu neurčitou), zkušební doba 3-6 měsíců
• pracovní doba nerovnoměrně rozvržená – 40 hodin týdně
• odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, ve spojení s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., v platném znění – 12. platová třída, příplatek za vedení, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
• předpokládané datum vzniku pracovního poměru: dohodou
• pracoviště: Pardubický kraj
• jazykové vzdělávání
• stravenky v hodnotě 160 Kč (z toho příspěvek zaměstnavatele 110,- Kč)
• Unišek FKSP v hodnotě 3000,- Kč ročně
• 5 týdnů dovolené
• zvyšování kvalifikace na náklady organizace
• možnost ubytování
• zvýhodněný mobilní tarif

Požadavky na zaměstnance

• magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru práva
• orientace v oblasti problematiky příspěvkových organizací a zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek
• manažerské dovednosti – vedení menšího týmu pracovníků
• občanskou a morální bezúhonnost, trestní bezúhonnost
• znalost práce na PC – MS Office
• praxi v oboru
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič