Referent / referentka odvolacích agend

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajišťování obnovy správního řízení a nového rozhodování v oblasti veřejných sbírek a hazardních her
• zajišťování úkonů ve správním řízení včetně zpracování rozhodnutí v ojedinělých a zvlášť složitých případech správního řízení na úseku
veřejných sbírek
• konzultační a poradenská činnost v oblasti provozování hazardních her na území hl. města Prahy
• zajišťování výkonu státní správy a samosprávy na úseku místních poplatků

• platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 10, struktura platu: základní plat (21.260 Kč až 31.240 Kč podle
započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (do výše 15.620 Kč), mimořádné odměny podle dosažených pracovních
výsledků pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna
• pracoviště v centru Prahy
• podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, mentoring a koučink
• benefitní systém Cafeteria, příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování (elektronická stravenková karta), příspěvek
na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
• podporu slaďování pracovního a rodinného života, 2 dětské skupiny a řadu dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod
• příspěvek na bydlení a možnost získání služebního bytu

Požadavky na zaměstnance

• prokázání zvláštní odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti podle § 21 zákona o úředních na úseku správy daní, poplatků a jiných
obdobných peněžitých plnění
• prokázání odborné způsobilosti k provádění úkonů v řízení o přestupku podle § 111 zákona č. 250/2016 Sb.
• vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
• orientace v zákoně č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, a zákoně č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách, vše v platném znění
• znalost práce na PC (MS Office, internet)
• komunikační dovednosti, dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu

Zákonné předpoklady: Úředníkem podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR nebo cizím státním občanem s trvalým pobytem v ČR, dosáhla věku 18 let, je plně svéprávná, bezúhonná a ovládá český jazyk.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více