Senior React Vývojář - Cloud platforma pro Location Intelligence

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projekt: vývoj cloudové platformy pro analýzu dat nad mapou a vytvářet interaktivní komponenty pro snadnou interpretaci velkého množství dat.
Co u nás budeš dělat?

vyvíjet cloudovou platformu pro analýzu dat nad mapou
vytvářet interaktivní komponenty pro snadnou interpretaci velkého množství dat (grafy, filtry, mapové vizualizace apod. - formuláře se u nás moc nenosí)

Čekat u nás můžeš týmový agilní vývoj (scrum, code reviews), silnou mezitýmovou spolupráci, interní hackathony.

Práci na smysluplném projektu
Možností podílet se přímo na směrování naší platformy
Práce muže byt 100 % FULL REMOTE, ale k dispozici jsou kanceláře v Brně, Praze nebo Hradci Králové
Pracovní doba je flexibilní
Svůj čas si řídíš sám, tedy i napracované hodiny si můžeš vybrat jako volno, nebo to tak uděláš i dopředu, protože potřebuješ třeba 3 týdny na výlet do hor apod. Je však třeba, aby o tvé dovolené dopředu věděl tvůj team leader a tým, aby počítali s tím, že jim budeš chybět.
Stravenkový paušál
3 dny sick days
Podporujeme tvé aktivity nejen směr do firmy, ale i za její “hranice”. Pokud bys chtěl podpořit svou prací nějakou neziskovku nebo posunout zajímavý projekt, který pomáhá např. lidem v tvé domovině, můžeš si na to vzít tři placené pracovní dny.
V office jako doma - jestli si chceš zvelebit své pracovní místo, můžeš si jej vyzdobit, náš office je dog friendly, k dispozici také káva a bufet zdarma
Baby friendly - myslíme i na naše kolegy rodiče, proto podporujeme práci spojenou s rodičovstvím a péčí o děti. Např. variabilní úvazky, výpomoci, práce při mateřské atd.
Sabbatical - Po roce práce si můžeš vzít měsíc volno a firma ti zaplatí zdravotní a sociální pojištění. Ale pamatuj, že nejen firma, ale i tvůj tým tě bude postrádat a je tedy třeba se na tom domluvit se svým teamleaderem.
Akciový program pro zaměstnance

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Jsme tým dvaceti lidí a tvoříme vlastní cloudovou platformu pro Location Intelligence. Naše platforma slouží zákazníkům od energetiky až po food delivery. Spousta práce už je za námi, ale ještě více před námi a potřebujeme tvoji pomoc.
Jedna se o první a jedinou platformu Location Insights na světě fungující na principech Business Intelligence. Produkt využívají desítky zákazníků zejména v ČR, ale hlavně ve středoevropském regionu, postupně pronikají do dalších států.

znalost a ideálně komerční zkušenost s prací na React JS projektu
cit pro architekturu a komponentizaci JavaScriptového kódu
povědomí co je to Leaflet a zájem o vizualizace dat
HTML5 a LESS/SASS, Material Design
schopnost spolupracovat v týmu