PRACOVNÍK TECHNICKÉHO ÚSEKU - STŘEPAŘ !!směnný režim, dlouhý/krátký týden!!

Místo práce: Světlá nad Sázavou (informace o místu práce: Světlá nad Sázavou)

Mzda: 27 500–29 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme sklárna, takže se u nás občas něco rozbije:-) Skleněné střepy do koše, kontejneru nebo popelnice nesměřují, ale recyklují se. Na práci se střepy u nás potřebujeme dokonce "odborníka" - toho teď momentálně hledáme. Budete pravá ruka taviče. Naučíte se rozlišit nevratné a vratné střepy, budete kontrolovat čistotu vratných, určených k opětovnému zpracování. Ty plynule a ve správný čas odvezete z jednotlivých pracovišť na určené místo. Budete provádět další obslužné práce na oddělení.

-Zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s dlouholetou sklářskou tradicí -Zaměstnání na hlavní pracovní poměr -Práci ve směnném režimu (12tky, dlouhý/krátký týden) -Dotované závodní stravování (výběr ze tří jídel denně) -Příspěvek na čištění oděvů -Příplatky nad rámec zákona -Po zkušební době možnost využít příspěvek na penzijní spoření od zaměstnavatele 500 Kč/měsíc -Celou řadu dalších zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na sport, příspěvek na rekreaci, příspěvek na masáž či rehabilitaci, příspěvek na aktivity pro děti, výrazné slevy na sklo a další) -Zaměstnaneckou slevu na produkty společnosti i v rámci holdingu (např. zvýhodněné podmínky na leasing auta, sleva na servis apod.) -Dobrou dopravní dostupnost. Místo výkonu práce ve Světlé nad Sázavou – jen pár minut od centra, lehce dostupné z vlakového nádraží i autobusové zastávky. -Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

-SŠ/ nebo základní vzdělání s odpovídající praxí -Zkušenost s VZV -Oceníme samostatnou a odpovědnou osobnost s aktivním přístupem ke svěřeným pracovním úkolům a ochotou učit se - všechno potřebné Vás naučíme, hlavně na startu pomůžou zkušení kolegové.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více