Administrátor / administrátorka veřejných zakázek

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Profil společnosti:
Filozofická fakulta Univerzity Karlovy (FF UK) je se svými téměř 8 000 studenty a 800 zaměstnanci největší fakultou zaměřenou na studium humanitních věd v ČR.

Právní oddělení děkanátu fakulty zajišťuje právní servis pro fakultu zejména v oblasti soukromoprávních smluv, veřejných zakázek týkajících se provozu fakulty jako takové a zároveň veřejných zakázek souvisejících s grantovou, vědeckou a další činností fakulty, pracovněprávních vztahů, správního řízení ve studijní oblasti, atd.

Aktuálně se pro Právní oddělení děkanátu FF UK hledá zástup pracovnice na mateřské a rodičovské dovolené na pozici administrátor/-ka veřejných zakázek.

Více informací o společnosti naleznete na www.ff.cuni.cz.

Náplň práce:
• příprava a administrace zadávacích řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a v souladu s předpisy a pravidly Univerzity Karlovy a příslušných dotačních programů
• samostatná administrace veřejných zakázek
• administrace spojená s vyhlášením výběrového řízení, procesem přijímání nabídek a s jejich následným hodnocením u všech druhů veřejných zakázek
• zajištění komunikace s účastníky zadávacích řízení
• metodická podpora zadávajících útvarů, poradenská činnost zejména v oblasti vhodné definice technických požadavků a stanovení hodnotících kritérií
• zveřejňování a správa dokumentů všech druhů veřejných zakázek na profilu zadavatele v rámci aplikace E-ZAK
• administrace zavedených dynamických nákupních systémů

Jiné výhody

• úvazek 1,0
• pracovní smlouva na 1 rok, v případě osvědčení prodloužení pracovněprávního vztahu za zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
• stabilní zázemí velké vzdělávací instituce
• zajímavou a odpovědnou práci
• odpovídající mzdové ohodnocení v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem UK
• příležitost k profesnímu růstu (další odborné a jazykového vzdělávání, tuzemské i zahraniční stáže)
• 25 dnů dovolené, 5 dnů osobního rozvoje
• příspěvky na stravné
• pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
• zaměstnanecké benefity: https://www.ff.cuni.cz/fakulta/oddeleni-dekanatu/osobni-oddeleni/benefity/

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody, ideálně ihned

Náležitosti přihlášky
• strukturovaný životopis
• motivační dopis (cca do 1 normostrany)

Výhrada
Děkan FF UK si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu. Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.

Jak se ucházet o tuto pozici
Podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na emailovou adresu lucie.jarolimkova@ff.cuni.cz. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - administrátor VZ“.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 1. 7. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

• SŠ vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání - výhodou
• znalost AJ v mluvené i písemné formě na úrovni min. B1
• praktické zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek
• znalost práce s PC (MS Office, Internet)
• znalost profilu zadavatele E-ZAK výhodou, nikoliv podmínkou
• pečlivost a spolehlivost
• pozitivní a proaktivní přistup k řešení problémů
• bezúhonnost