Dělník/dělnice nánosové úpravny

Místo práce: Lomnice nad Popelkou (informace o místu práce: Lomnice nad Popelkou)

Mzda: 30 000–40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha nanášecí linky dle týdenního plánu a závazných pokynů pro tuto linku • Vedení deníku výroby, spotřeb surovin (adhezivní zátěr ) • Součinnost při opravách linky • Skládání a nasazování nánosovaných tkanin popř. popisování zbytků a uložení zpět • Kontrola kotelny + topení linky + chlazení linky • Součinnost při čištění nebo opravách navazujících výrobních zařízení ( příprava adhezivního zátěru, bačů , práškové pvc směsi ) • Součinnost při přípravě adhezivních zátěrů pro nanášecí linku • Kontrola útku nánosovaných tkanin a zápis do dokumentace • Kontrola soudržnosti nánosovaného zboží a zápis do dokumentace • Lisování a ukládání popř. odvážení lisovaných ořezů , začátků a konců tkanin • Dobíjení vozíků a tahačů • Obsluha linky na dávkování granulovaných polymerů • Čištění filtru chlazení v přípravně adhezivních zátěrů a bačů • Ukládání a evidence odpadů (včetně taveniny) • Na odpolední a noční směny chystání surovin, pomocného materiál a ND • Provádí úklid linky a udržuje pořádek na pracovišti • Informuje nadřízeného o problémech vyplývajících z jeho činnosti • Vykonává další činnosti dle pokynů nadřízeného pracovníka v rámci jmenované pozice • Zodpovídá za dodržování interních a externích předpisů PB a PO na svěřeném úseku

• Zázemí stabilní společnosti • Zajímavá práce • Sick days (zdravotní volno) • Příspěvek na stravování • Věrnostní odměny/bonusy • Příspěvek na dovolenou a na Vánoce • Benefitní karta • Zaměstnanecké bezúročné půjčky • Týden dovolené navíc • Nástup možný ihned Plat: 21.500 Kč-32000,-

Požadavky na zaměstnance

• Držitel průkazu na řízení VZV • Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost • Práce v nepřetržitém provoze – 12 ti hodinové směny • Schopnost rychlého rozhodování • Vazačský průkaz , jeřábnické zkoušky – výhodou • Časová flexibilita + ochota učit se novým věcem

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více