Samostatná účetní v účetní firmě - možný částečný „home office“

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Profil společnosti:
Hledáme samostatnou účetní pro společnost, která poskytuje zejména účetní, také ekonomické a daňové služby „mikro“ a „malým“ firmám v podnikatelské sféře.

Náplň práce:
Samostatné zpracování podvojného účetnictví firmám, popř. fyzickým osobám včetně agendy DPH, majetku atd. Při ukončení účetního období i příprava podkladů pro jeho uzavření, účetní závěrky v podvojném účetnictví.

• pěkné, příjemné a účelné pracovní prostředí v jižní části centra města Pardubice
• bezplatné parkování v bezprostřední blízkosti pracoviště
• trvale nadprůměrné, zajímavé mzdové podmínky
• komplexní a zajímavou práci s širokým okruhem záběru v ekonomické i daňové oblasti
• zajištění vlastního odborného růstu v rámci široké škály pracovních aktivit zaměstnavatele
• zkušený, výrazně nadprůměrný a spolupracující kolektiv
• technika a počítače firmy DELL na vysoké úrovni, licencované programové vybavení
• účetnictví je vedeno na skvělém SW vybavení PREMIER SYSTEM

Místo práce: Pardubice, běžná je možnost práce z domu vzdáleným přístupem přímo do účetního SW

Termín nástupu: co nejdříve - dle možnosti, po vzájemném osobním projednání

Budeme velice rádi, když se s Vámi potkáme a zkusíme najít možnost zahájení naší spolupráce formou zaměstnání nebo i dodavatelskou formou OSVČ. Pokud Váš tato nabízená pozice zaujala, vážně o ní uvažujete, zašlete nám, prosím, stručný životopis s výčtem Vaší odborné praxe s krátkým průvodním dopisem, uveďte i tuto pozici „samostatná účetní“, o kterou máte zájem!

Pro odpověď, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Požadavky na zaměstnance

• SŠ vzdělání, popřípadě VŠ
• nutná zkušenost, znalost a praxe přímo s vedením účetnictví
• nezbytná je orientace v účetních předpisech, také alespoň zběžná znalost daňových pravidel, pečlivost a zodpovědnost
• samostatné uvažování, schopnost jednat samostatně s klienty, také chuť učit se novým pravidlům oblasti účetnictví i daní
• vlastní, osobní praxe samostatné účetní prací formou OSVČ je výhodou