Projektový / Contract Manager, mezinárodní stavební společnost

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Smluvní podpora klientovi, včetně veškeré korespondence, oznámení, reklamací, jednání atd. v koordinaci s projektovým manažerem
* Odpovědnost za strategii claim managementu včetně zahájení a vyjednávání nároků
* Poradenství projektu / řízení výstavby v souvislosti s dodatečnými nároky nebo obraně proti nárokům
* Poskytnout týmu projektu komplexní podporu při zajišťování dokumentů a záznamů, které mají být vedeny kvůli nárokům a dalším smluvním požadavkům
* Sjednání, příprava a vydání změn a/nebo změn smluv včetně změnových listů
* Zajištění dokumentace relevantní pro smlouvu
* Analýza stavebních smluv
* Posuzování a analýza možných rizik v různých smlouvách (řízení rizik);
* Podpora projektový týmů na stavbě v souvislosti s např. prodloužením doby výstavby, změn, při narušení stavebních procesech atd.

* Budete pracovat v mladém motivovaném týmu a rychle získáte oporu v strukturovaném školícím období.
* Společnost nabízí dostatek příležitostí k pracovnímu a osobnímu rozvoji tím, že nabízí potřebné vedení, ale také prostřednictvím různých interních i externích školení.
* Možnost účastnit se komplexních a rozsáhlých projektů, na kterých budete v rámci týmu aktivně spolupracovat.
* Zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní kompenzace a další firemní benefity (Mutlisport karta, příspěvky na stravování, firemní mobilní telefon a počítač).
* Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti, moderní a komfortní pracoviště , příležitosti k rozvoji vašich manažerských dovedností a stavebních zájmů, zapojení ve významných a rozsáhlých projektech.

Požadavky na zaměstnance

Ideálním kandidátem je stavební inženýr se zkušenostmi na podobné pozici (např. jako contract manager nebo projektový manager rozsáhlých/komplexních stavebních projektů). Jste pragmatičtí, vysoce komunikativní (ústně i písemně), asertivní a máte vynikající vyjednávací schopnosti. * Minimálně 3-5 let odborné praxe v oblasti stavebnictví (stavebního smluvního práva nebo stavební přípravy apod.)
* Vysokoškolský titul ve stavebnictví
* Český či slovenský mateřský jazyk (perfektní písemná čeština), anglický jazyk min. B2 (němčina výhodou)
* IT - znalost Microsoft Office, plánovací software (Primavera, MS Project atd.), kalkulační programy
* Základní znalosti místních stavebních zákonů a postupů, zkušenosti s moderními smlouvami ve stavebnictví (FIDIC atd.)
* Flexibilita cestování (Česká republika)
* Vytrvalý a týmový hráč