Operátor/ka výroby a montáže do kmenu nástupní bonus 20.TIS!

Hledaná pozice

Místo práce: Mošnov (informace o místu práce: Mošnov)

Mzda: 30000 - 37500 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na výrobní lince na pracovišti montáže elektrobaterií (na vše Vás pečlivě zaškolíme)
Montáž se zajišťuje na posuvném pásu, které je zajištěno stanovišti pro montáže, vše je plně automatizováno, je možné si pracovní činnost na lince pozastavit v případě potřeby (nejedná se o fyzicky náročnou práci s tlakem na extrémní tempo na lince), vše je v přijatelném pracovním tempu
Kontrola kvality vyráběných dílů – vizuálně – nic náročného (budete mít svého teamleadera)
Dodržování výrobních a kvalitativních plánů (instrukce a informace vždy dostanete)
Řešení problémů během montážního procesu
Práce ve stoje, po 2 h. střídání u jiné práce
(čistý provoz – bez hlučnosti a prašnosti), přátelský kolektiv, krásná výrobní hala

Celková mzda v rozpětí 30.000 CZK – 37.500 CZK / průměrná měsíční mzda se všemi bonusy v prvním roce odpracovaném ve firmě
Hrubá mzda 25.830 CZK
Příspěvek za noční směny 1.300 CZK
Rozvržen nástupní bonus 2.800 CZK (po částech v prvních měsících)
navíc + 700 (ranní) nebo + 900 (odpolední) odpracovaná celá víkendová směna navíc
13. plat navíc, pololetní a roční bonus + 50% ze základní mzdy vyplácen v červnu a listopadu
6 dní dovolení navíc
Závodní stravování
Penzijní připojištění
Proplácíme jízdné z / do zaměstnání (je nutno předložit účtenky)
Nástupní bonus 20.000 CZK (10.000 CZK po zkušební době, 10.000 CZK po dalších 3 měsících)

Pohovory: na týdenní bázi, formou ukázky pracoviště a osobního pohovoru (žádné testy)

Nástup: kdykoliv po domluvě, ihned / firemní lékař k dispozici pro nástup

Pracoviště: Mošnov / Nošovice (vysvětlíme během telefonátu)

Požadavky na zaměstnance

Zkušenosti na pozici operátora výroby vítána (není však podmínkou)
Manuální zručnost, práce ve stoje
Ochota pracovat v třísměnném provozu – ranní / odpolední / noční

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na náš email či informací věk, zdělání a praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor, kde Vám ukážeme pracoviště. Nemáme žádné testovací centrum, bez testů zručnosti. Pouze přátelský pohovor. Pohodovy jsou každý týden již od prvního týdnu v lednu, je reáné nastoupit také v lednu v případě zájmu.
Práce je na hlavní pracovní poměr, nejsme personální agentura. Nástup je přímo do kmenu společnosti.