Specialista přípravy

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Popis pozice

• Zpracování cenových nabídek v oblasti veřejného osvětlení
• Kontrola projektové dokumentace ve spolupráci se stavbyvedoucím
• Vedení výběrových řízení na dodavatele částí staveb a zejména materiálů
• Analyzuje možnosti záměny materiálů a technologie provádění z hlediska časových i finančních úspor
• Podílí se na zpracování výkazů výměr a rozpočtů projektu
• Spravuje databázi nákupních cen materiálů
• Zajišťuje objednávky subdodavatelů

Požadujeme
• Praxe na pozici přípravář/rozpočtář/technolog – ideálně veřejné osvětlení nebo telekomunikace
• Orientace v oblasti problematiky veřejného osvětlení
• Orientace a čtení projektové dokumentace
• Znalost MS Office (MS Word, MS Excel)
• SŠ vzdělání, nejlépe elektrotechnického či podobného zaměření
• Řidičský průkaz B – budete se potkávat s dodavateli

Co u nás najdete?
• Budete součástí stabilní a ryze české firmy
• Vysokou míru autonomie v rámci pracovní náplně i pracovní doby (včetně home office)
• Mobilní telefon pro soukromé účely, neomezená data, notebook
• Služební automobil i pro soukromé užívání
• Zaškolení od zkušeného kolegy
• Možnost dalšího profesního rozvoje a firemní kurzy (elektro, optika a další)
• Diety, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno, odměna za doporučení zaměstnance a další benefity skupiny ELTODO, které je společnost součástí https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/

Máte zájem podílet se na našich projektech? Pošlete mi svůj životopis nebo základní informace o Vás. Ozveme se Vám.
Nezaujali jsme Vás? Podívejte se na další volné pozice prace.vegacom.cz.