Administrativní pracovník - kancelář + sklad, i absolventi

Hledaná pozice

Místo práce: Chrášťany (informace o místu práce: Chrášťany)

Mzda: 32800 - 36000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- administrativní práce související s činností depa
- zpracovávání jednotlivých požadavků od kolegů z jiných týmů (např. z celního oddělení)
- dohledávání zásilek, uvolňování ze skladu
- práce v interních systémech
- práce s PC - Outlook, Word, Excel - na běžné uživatelské úrovni
- dohledávání a třídění zásilek ve skladu

- pracovní nabídku ve stabilní mezinárodní logistické společnosti
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- pozici vhodnou i pro čerstvé absolventy, kteří hledají své první zaměstnání či zájemce, kteří by rádi změnili své zaměstnání a obor
- kompletní zaučení na pozici bez předchozích zkušeností
- zajímavé finanční ohodnocení 32.800 Kč + 35 % za práci v noci
- 5 týdnů dovolené, SICK DAYS, benefitní systém kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, výhodné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky, dovolená navíc
- pracoviště v depu CHRÁŠŤANY - velmi dobrá dopravní dostupnost - 7 minut od metra ZLIČÍN se zajištěnou svozovou dopravou nebo taxi službou, 20 min. vlakem ze Smíchovského nádraží, velmi dobrá dostupnost také z Kladna nebo Berouna
- pracovní doba - pondělí - pátek
5:30 - 14:00
15:00 - 23:30
22:00 - 06:30
- nabízíme také možnost profesního růstu
- velmi přátelský, kamarádský kolektiv
- nástup možný ihned nebo dle domluvy

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, stabilní a celosvětově známou logistickou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA.

Pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče, čerstvé absolventy SŠ, VOŠ, VŠ.

Pracovní doba je rozvržena do vícesměnného provozu.

Pracovní náplň je kombinovaná - 70 % v kanceláři a 30 % sklad - nejedná se o nošení těžkých věcí!

Je zajištěna svozová doprava z/na metro Zličín nebo taxi službou.

Zajímavé finanční ohodnocení + příplatky 35% za práci v noci + benefitní systém. Garantujeme Vám kompletní zaučení na danou pozici.

Pracoviště: Chrášťany, okres Praha - západ, 7 minut od metra Zličín, 20 min. vlakem ze Smíchovského nádraží, velmi dobrá dostupnost z Kladna nebo Berouna.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.´

- ukončené SŠ s maturitou
- základní znalost MS Office - Excel, Word
- AJ - mírně pokročilá úroveň
- fyzická zdatnost
- flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota se učit, odpovědnost a důslednost
- průkaz VZV výhodou nikoliv podmínkou