Specialista zákaznického servisu- technik (45 - 60.000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Prostějov (informace o místu práce: Prostějov)

Mzda: 45000 - 60000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujte ve stabilní společnosti, která již přes 150 let vyvíjí stroje a patří na technologickou špičku trhu! Tato firma za svůj úspěch vděčí především zaměstnancům, kteří s velkým nasazením a kreativitou rozvíjí společnost a ukazují stále znovu, že tradice spojená s inovací přináší pokrok. Proto přijmeme motivovaného kolegu, který rád komunikuje v anglickém jazyce a technika mu není cizí.

*Máme pro Vás nachystanou práci v mezinárodním týmu
*Vaší prací bude komunikovat se zákazníky (často v anglickém jazyce) a zjištění jejich požadavků a potřeb
*Budete kontrolovat elektronické a strojní díly a zpracovávat dokumentaci pro export
*Čeká Vás kariéra v moderním prostředí s pružnou pracovní dobou a možností seberealizace a realizace nápadů
*Práce na PC Vás nemine- zadávání dat a kontrola objednávek patří mezi časté činnosti

* Dobře víme, že start na nové pozici může být občas složitější, proto poskytujeme zaškolení a plnou podporu
*Vaše výsledky práce společně s nadšením budou viditelné i v rámci vašeho běžného dne
*Nabízíme pružnou pracovní dobu a občasný home office
*Pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet máme plně hrazené jazykové kurzy
*Nemusíte mít strach, že na výlety budete mít málo času, platíme Vám 5 týdnů dovolené
*Objevíte u nás mnoho dalších benefitů, včetně skvělého kolektivu a častých firemních večírků

Požadavky na zaměstnance

*Hledáme někoho, kdo má praxi na obdobné pozici a baví ho komunikace se zákazníky
*Máte SŠ/VŠ technického zaměření
*Umíte se orientovat v technické dokumentaci
*Oceníme zkušenosti v oblasti exportu
*Zvládání obtížných situací máte v malíčku
*Bez problému se domluvíte anglicky