Řidič - LKW (m/ž/o) * | CE | Přeprava potravin (Chlaďák, Frigo)

Hledaná pozice

Místo práce: Landshut

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přebíráte odpovědnost za přesní, bezpeční přepravu (včetně nakládky a vykládky) a denní dodávky potravin pro Malo-velkoobchodní síť společnosti Kaufland
Skenování tovaru při nakládání a vykládání vozu
Včasné dodání zboží v rámci vaší směny
Jste odpovědní za základní údržbu a technický stav svého vozidla
Dodací listy spravujete správně podle specifikací

Regionální doprava (Chlaďák, Frigo návěs)
Německá vnitrostátní doprava (Bavorsko)
Návrat do sídla firmy 3 - 4krát týdně (WC, sprcha, kuchyňka na firmě)
Spaní v kabině náklaďáku
Práce od pondělí do pátku (soboty dle domluvy)
Denní / noční pracovní směny, svátky volno
Po dohodě také turnusy (3+1),(4+1),(2+2) dle domluvy

Jiné výhody

Co nabízíme:

Přímé zprostředkovaní zaměstnaní bez jakýchkoliv poplatků
Vyřízení všech potřebných dokumentu pro nastup do zaměstnaní
Pomoc s překlady v zaměstnaní i mimo
Pomoc s vyřízením Německých rodinných přídavků
Pomoc s vyřízením Německého daňového přiznaní
Pomoc při hledání ubytovaní
24hodinovou podporu našeho disponenta po dobu zaučení
Partnera, na kterého je spoleh kdykoliv

Co nabízí firma:

Mzda 12 € / hod brutto + zákonné diety (nástupní plat)
Příplatky (noční, So + Ne)
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
26 dní dovolené
Výplatní termín 15. den v měsíci
Vozový park Volvo, MAN, DAF, Mercedes
Nástup ihned

Požadavky na zaměstnance

Odborná praxe řidiče
Zkušenosti s chladicím návěsem (výhoda, nikoliv požadavek)
Platný řidičský průkaz skupiny C1E nebo CE
Karta řidiče s platnými moduly a zapsaným číslem 95
Samostatný, flexibilní, zodpovědný, přesný a naprosto spolehlivý přístup k práci
Němčina na úrovni A1 (postačuje, podpora českého jazyka u zaměstnavatele)