Obchodně technický zástupce | GIS softwarové produkty | 50 000 Kč - 70 000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 50000 - 70000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš alespoň základní znalost GIS (geografických informačních systémů)?
Zajímají tě informační technologie?
Hledáš si práci jako obchodně technický zástupce, nebo Account Manager?
Pak hledám právě tebe!

- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- péče o stávající zákazníky, analýza potřeb zákazníka, návrh řešení
- úzká spolupráce s technickou podporou prodeje
- práce s CRM, spolupráce s ekonomickým oddělením
- místo pracoviště v kanceláři v centru Prahy (3 dny v týdnu kanceláři/2 dny home office)
- řidičský průkaz sk. B (občasné osobní setkání se zákazníky, ČR)

Jiné výhody

- týden placené dovolené navíc (5 týdnů placené dovolené)
- sick days NEOMEZENĚ
- kurzy anglického jazyka
- možnost pracovat home office (po zaučení - 3 dny v týdnu v kanceláři/2 dny home office
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1000 Kč/měsíc (po 2 letech ve firmě)
- další odborné vzdělávání (minimálně 10 dnů v roce)
- možnost účastnit se odborných konferencí v Evropě a v USA
- firemní akce
- občerstvení v kanceláři

Požadavky na zaměstnance

- VŠ vzdělání v oblasti IT nebo GIS (VŠ technického, ekonomického, nebo právního směru, popřípadě univerzitního směru s důrazem na geoinformatiku) nebo alespoň obchodní zkušenost v obdobném technickém oboru
- alespoň základní orientace v oblasti informačních technologií
- pro začátek alespoň základní znalost anglického jazyka na úrovni B1 (umět si přeložit anglické texty, občas odpovědět na email v AJ), firma nabízí kurzy angličtiny
- dobré komunikační a prezentační schopnosti, empatie a slušné vystupování
- schopnost pracovat v týmu, systematičnost, chuť dále se vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B (aktivní ridič)