STROJNÍ KONSTRUKTÉR - AUTOMATIZACE

Místo práce: Praha-Zličín (informace o místu práce: Hlavní město Praha, Praha-západ)

Mzda: 45 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

WAtech je česká technologická společnost, která se zabývá komplexními dodávkami, vývojovou, konstrukční a projekční činností a vizualizací systémů automatizace a robotizace technologií průmyslové aplikace barev a lepidel. Patří k předním technologickým společnostem působícím v oblasti povrchových úprav a lepení, je importérem a autorizovaným zastoupením WAGNER GROUP. Řešení vyvinutá odborníky WAtech pro celou řadu průmyslových podniků jsou realizována v ČR i zahraničí. V Technologickém centru v Rudné máme silné zázemí pro výzkum, vývoj a ověřování technologických postupů. Náš tým konstruktérů, projektantů, techniků a specialistů rád uvítá nové pracovité, odpovědné a přátelské kolegy. WAGNER GROUP je světovým lídrem v dodávkách systémů a komponent pro průmyslové povrchové úpravy v širokém spektru průmyslových odvětví. NÁPLŇ PRÁCE: - konstrukce robotických pracovišt a jednoúčelových strojů ve strojírenském průmyslu - navrhování automatizace procesů - vyhledávání nejvhodnějších konstrukčních řešení - tvorba technické a výkresové dokumentace - spolupráce s výrobním oddělením

- zajímavou a perspektivní práci v hlavním pracovním poměru - práci v unikátním Technologickém inovačním centru Rudná, případně z domova se zázemím firmy - motivační systém, možnost plánování vlastního pracovního režimu, - -dovolená 5 týdnů, stravenky - mobilní telefon, notebook - školení, osobní rozvoj, firemní akce - příjemné prostředí a přátelský kolektiv s profesionálním přístupem

Požadavky na zaměstnance

- SŠ/VŠ v technickém oboru - praxi v oboru konstrukce jednoúčelových strojů a zařízení - znalost práce některého z CAD systémů, ideálně SolidWorks. - zodpovědnost a kreativitu - zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat - schopnost pracovat v týmu i samostatně

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více