Junior Controller / analytik s AJ (Hodonín /UH)

Místo práce: Veselí nad Moravou (informace o místu práce: Veselí nad Moravou)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

příprava controllingových sestav pro měsíční reporting a roční plánování pro management společnosti
orientace v ERP systému SAP
controlling výrobních kalkulací
řízení a spravování materiálových dat ve spolupráci s manažerem
controllingové nastavení a udržování prodejních cen

Jiné výhody

práci ve stabilní a silné mezinárodní společnosti
5 týdnů dovolené
školení a kontinuální rozvoj
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na stravování
občerstvení na pracovišti
přátelský pracovní tým
Multisport karta

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Hledáte uplatnění v oblasti controllingu a financí a ovládáte anglický jazyk? Naše společnost s rodinnou a pohodovou atmosférou přijme nového kolegu/kolegyni do svého týmu!

očekáváme analytické myšlení, kvalitní time management a chuť pracovati s čísly a datovými soubory (Excel apod.)
máte minimálně 2 roky zkušeností na pozici v controllingu nebo financích
komunikujete anglicky