Specialista pro rozvoj a vzdělávání zaměstnanců

Hledaná pozice

Místo práce: Nošovice (informace o místu práce: Nošovice)

Mzda: 28000 - 35000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

rozvoj znalostí a dovedností našich zaměstnanců, a to nejen v rámci zákonných školení, ale i odborných
plánování, organizace, spolupráce při realizaci a vyhodnocování procesu vzdělávání a rozvoje
úzká spolupráce s manažery konkrétních týmů a jejich aktivní podpora v oblasti vzdělávání
organizace vstupních školení a spolupráce na onboardingu a adaptaci zaměstnanců
realizaci tréninků a workshopů a spolupodílení se na jejich metodice
administrace interního vzdělávacího systému (Eduportál)
administrativní podpora HR oddělení
zpracování analýz, statistik, reportů apod.

Jiné výhody

kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domova
dotované stravování
příspěvky na penzijní připojištění
pravidelné bonusy (za splnění výrobního plánu, půlroční a roční, aktivity)
vzdělávací kurzy a školení a mnoho dalšího
nástup ihned
jedná se o zástup za MD

Požadavky na zaměstnance

máte SŠ vzdělání s již nějakými pracovními zkušenostmi nebo VŠ vzdělání i bez praxe (případně nám ale nevadí) - ekonomický směr výhodou
jste velmi zdatní v komunikaci a organizování (času, lidí, činností)
zvládnete komunikovat v angličtině jak písemnou, tak ústní formou
s Excelem si hravě poradíte, v Outlooku jste jako doma a Powerpoint vás baví
nevadí Vám administrativa, umíte si stanovit priority
u práce přemýšlíte a když Vám věci nedávají smysl, zjistíte proč
nevidíte problémy, ale výzvy a dokážete věci brát s nadhledem a humorem
máte rádi kolektivní sporty, protože týmový duch je Vám bližší než individuální prospěch
baví Vás se rozvíjet, jste zvídaví
multikulturní prostředí Vám nevadí, rádi poznáte korejské zvyky
máte-li zkušenosti se SAPem, pak jste ve výhodě - pokud ne, nevadí, pokud se nám budete líbit a plácneme si, vše Vás naučíme
řízení auta se nebojíte, občas Vás můžeme vyslat na služební cestu