Account Manager

Místo práce: Praha-Staré Město (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prestižní konzultační kreativní agentura, specializující se na oblast real estate, hospitality, legal a luxury hledá ambiciózní, pracovitou a spolehlivou uchazečku/-če na pozici Account Manager. Firma nabízí plně integrované služby týkající se strategie, nastavování produktu, korporátní identity a komunikace pro značky, které mají odvahu být jiné a uskutečnit změnu. Působí a úzce spolupracuje s klienty na úrovni majitelů či C-level executives s cílem do hloubky porozumět, strategizovat a poskytnout ta nejlepší možná řešení, která povedou k přiblížení se jejich vizi. Náplň práce: • Doručování 360° kampaní pro Real Estate oblast a luxury značky, tzn: • Převzetí strategie/zadání a doručení marketingových materiálů (online/offline) včetně brožur, webu, videa, vizualizace, atp. • Nejedná se pouze o project či client management, ale o účast při definici těchto materiálů a kompletní řízení jejich doručení na klíč pro interní stakeholdery a zástupce klienta

- práce na mezinárodních projektů, například Dubaj - možnost růstu jak finančně tak profesně - po zaučení a postupu % z projektů - možnost pracovat pro nadnárodní lukrativní a silnou společnost v oboru - spolupráce možná i na IČO - prestižní pracoviště v centru (Praha 1) - odborný růst (získání vědomostí v celé řadě oblastí) - odpovídající ohodnocení s růstem dle tvých schopností

Požadavky na zaměstnance

Hledáme kandidáta, který: • Na obdobné pozici již 2-3 roky působí • Ideálně má zkušenost z agenturního prostředí • Chce se s námi rozvíjet a růst • Je samostatný a proaktivní • Je pracovitý a rád se učí • Může pracovat na IČO • Může nastoupit co nejdříve - AJ na B2