iOS Developer

Místo práce: Praha-Libeň (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 60 000–100 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, vývojářskou společnost s mezinárodní působností poskytující konzultace, řešení a služby zejména v oblastech financí, telekomunikací, utilit a veřejné správy hledáme vhodného kandidáta na pozici iOS Developer. Co tě v této roli čeká? za tebou půjde vývoj a customizace iOS aplikací převezmeš odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení budeš mít na starosti ladění aplikací s HW nástroji na tvé odpovědnosti bude i validace aplikace budeš se podílet na otestování svěřené aplikace součástí tvé práce bude tvorba dokumentace získáš možnost podílet se na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších

kvalitní HW, SW vybavení rozvoj potenciálu – postup na pozici architekta nebo team leadera práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí výhodné platové podmínky + prémiové ohodnocení firemní benefity (Multisport karta, jazykové vzdělávání, sick days, stravenky, příspěvek na připojištění..) prostor při osobním rozvoji interní a externí školení

Požadavky na zaměstnance

máš dobrou znalost aktuální verze Swift, Xcode a iOS SDK využiješ zkušenosti s Xcode build systémem budou se ti hodit praktické zkušenosti s objektově orientovaným návrhem Výhodou, nikoliv nutností: máš zkušenost s unit testy a TDD máš znalost Dependency Injection zajímáš se o automatizované testování iOS aplikací (UI, BDD) zaboduješ se znalostí animace znalost některého dependency manageru (Carthage, CocoaPods, Swift Package Manager) ti bude výhodou využiješ získané zkušenosti s reaktivním programováním (RxSwift, ReactiveCocoa) orientuješ se v pokročilých kostrukcích jazyka Swift (generics, PAT) máš zkušenost s Continuous Integration (Fastlane, Jenkins, Travis, Xcode server) máš za sebou zkušenost s publikováním aplikací do App Store skvěle ovládáš češtinu/slovenštinu, komunikuješ anglicky na pokročilé úrovni