Prodejce/prodejkyně náhradních dílů (Praha 9)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 9 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivně se věnovat našim zákazníkům na prodejně Auto Kelly a poskytovat jim poradenství
- částečné vyřizování objednávek od volajících zákazníků
- pokud bude potřeba, vyřizovat reklamace
- pečovat o to, aby naše prodejna "pěkně vypadala
- občasná výpomoc ve skladu a rozvozu

Jiné výhody

- příspěvek na stravování
- zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy
- 5 dnů bonusového volna ročně navíc k dovolené
- možnost kariérního růstu a neustálého zlepšování
- příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
- práci ve stabilní společnosti pro jedničku na trhu v oboru Auto-moto – náhradních dílů
- a další balíček benefitů – zvýhodněné ceny za drogistické zboží, zvýhodněné volání, MultiSport karta, procentuální slevy na cestování a kulturu, firemní akce (sportovní dny, beer fest, vánoční večírek), odměna za doporučení nového kolegy

Požadavky na zaměstnance

- starost o zákazníky je pro Vás prvořadá a s nadšením se učíte novinkám
- oblast auto – moto je pro Vás zajímavá
- máte příjemné vystupování, prodejní talent a alespoň částečné zkušenosti z prodeje
- řidičský průkaz sk. B (kvůli záskoku za kolegy řidiče)
- jste technicky zdatní a učenliví – počítač ovládáte alespoň na uživatelské úrovni (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)