Policista/ka v Prachaticích - náborový příspěvek 75.000 Kč

Místo práce: Prachatice (informace o místu práce: Prachatice)

Mzda: 30070 - 34500 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace – jako policista budete od poškozených a od svědků zjišťovat informace a řešit konfliktní situace
• Střelné zbraně – jako policista budete pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici
• Rychlá jízda – ve službě budete řídit služební auta, a když bude potřeba rychle zasáhnout, pojedete na „majáky“
• Bojová umění – naučíme vás jak se účinně bránit a chránit sebe i své okolí
• Právo – budete kontrolovat dodržování zákonů a stanovovat právní kvalifikaci skutků
• Administrativa – naučíte se vyplňovat formuláře, informační systémy a vytvářet trestní a přestupkové spisy
• Zvířata – po získání zkušeností můžete dělat psovoda a se služebním psem vyhledávat pachové stopy pachatelů a ztracených osob
• Počítače / Informatika – až získáte zkušenosti, můžete řešit IT kriminalitu
• Finance – zpočátku budete řešit pokuty, později třeba daňovou kriminalitu a úpadkové delikty

NAŠEL JSTE SE NĚKDE ?
JSTE OBČAN ČESKÉ REPUBLIKY ?
MÁTE MATURITU ?
JSTE TRESTNĚ BEZÚHONNÝ ?
ŘEKL JSTE 4 X ANO ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM OZVEME

POSKYTNEME VÁM JISTOTY, VÝHODY A BENEFITY PODLE ZÁKONA O SLUŽEBNÍM POMĚRU
• Jistota platu – výhoda státního zaměstnavatele, u kterého vám nehrozí, že byste nedostal plat v termínu nebo dokonce vůbec
• Finanční jistota – plat v plné výši v době pracovní neschopnosti a v době ošetřování dítěte mladšího 10 let
• Jistota růstu platu – pravidelné a automatické navyšování platu podle odsloužených let
• Jistota místa – po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou, možnost zůstat policistou až do věku 65 let
• Finanční benefit po 6 měsících od nástupu – nezdaněný NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč
• Finanční benefit po ukončení služ. poměru – jednorázové odchodné už po 6 letech služby
• Finanční jistota po ukončení služ. poměru – doživotní výsluha už po 15 letech služby
• Výhody pro dostatečnou relaxaci a odpočinek – 6 týdnů dovolené ročně a fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyt v lázních
• Další benefity – finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, mnoho slev na zboží a služby (web Benefity PČR)
• Široké možnosti kariérního růstu – po získání zkušeností na základním útvaru, možnost přejít například na službu kriminální policie a vyšetřování, na oddělení služební kynologie, stát se kriminalistickým technikem, operačním důstojníkem atd.
• Plat po dobu přípravy na výkon služby (celkem 9 měsíců): 30.070 Kč (jistý příjem při studiu ve Vzdělávacích zařízeních PČR, včetně stravy, ubytování a cestovních nákladů)
• Po nástupu do výkonu služby: 34.500 Kč (v případě započtené praxe funkční plat vyšší)

Požadavky na zaměstnance

Pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, pak splňujete naše požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby už vás dále naučíme.

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více