Electrical & Controls Technician – nástup možný ihned!

Hledaná pozice

Místo práce: Hustopeče (informace o místu práce: Hustopeče)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Tvorba analýz a řešení závad na kontrolních systémech (PLC, HMI, WW), elektrosystémech, zařízeních, instalacích, informačních systémech atd. V rámci podpory výrobního procesu
- Účast na tvorbě, vzniku a zavedení projektů do výrobního procesu
- Odpovědnost za preventivní údržbu, vývoj a opravy automatizace ve výrobních systémech, elektroinstalace ve výrobním závodu
- Spolupráce na dosažení cíů v rámci BOZP, PO, productivity, kvality a spokojenosti zákazníků

Jiné výhody

- 3. Směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- Adekvátní mzdové ohodnocení
- Výrobní bonus (roční složka)
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dojíždění
- Moderní a přátelské pracovní prostředí
- Práce v mezinárodní a stabilní společnosti
- Zaškolení na úvodu
- Firemní akce (teambuildingy apod.)
- Stravenky, kantýna
- Příspěvek na penzijní připojištšění/životní pojištění
- Příspěvek na sport a kulturu
- Zvýhodněný nákup firemních produktů
- Firemní vzdělávání, příspěvek na jazykové kurzy
- Finanční podpora v době nemoci
- Příspěvek na dentální péči
- Možnost kariérního růstu
- Vhodné i pro absolventy

Požadavky na zaměstnance

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru (elektrotechnika/průmyslová automatizace)
- Praxe na obdobné pozici – oblast PLC programování, automatizace, elektrické a měřící/řídící technologie ideálně ve výrobní společnosti či v potravinářské výrobě
- Znalost programů Rockwell nebo Aveva výhodou
- Vyhláška 50 (nemusí být již aktuální)
- AJ na komunikativní úrovni (B2), aktivní I pasivní znalost
- Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, orientace na zákazníka

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více