Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Město Frýdlant nad Ostravicí - pracoviště, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí (informace o místu práce: Frýdlant nad Ostravicí)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 22980 - 33790 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: C04 z:1/2/2022Požadujeme:- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, ASPI, GINIS výhodou)- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič - schopnost týmové práce, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, umění jednat s lidmi, empatie, asertivita, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, seriózní vystupování- výhodou praxe v oboru sociálně-právní ochrany dětí- výhodou zvláštní odborná způsobilost dle vyhlášky MV č. 512/2002 Sb., o zvláštní odborné způsobilosti úředníků územních samosprávních celků, v platném znění- znalost předpisů vztahujících se k vykonávané činnosti, zejména zákony, č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisůNabízíme:- práci v rámci, které si můžete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti, podporujeme vzdělávání- 5 týdnů dovolené- 4 dny pracovního volna s náhradou mzdy nad rámec dovolené (sick days)- pružnou pracovní dobu- možnost přiznání osobního příplatku dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů a vnitřního platového předpisu a mimořádných odměn (po uplynutí zkušební doby)- příspěvek na stravování formou stravenek- poskytování příspěvku ze sociálního fondu (rekreace, sportovní a kulturní aktivity, penzijní pojištění)V případě zájmu doručte přihlášku do 14.02.2022 do 10:00 hod. v uzavřené obálce označené "výběrové řízení na pozici referent/ka odboru sociálních věcí pro výkon SPOD - neotvírat" na podatelnu Městského úřadu Frýdlant nad Ostravicí. Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresa, číslo OP, telefonní a e-mailový kontakt, datum a podpis uchazeče. K přihlášce připojte strukturovaný životopis, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů nestarší 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby výběrového řízení.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - 4 dny zdravotní volno (sick days), 5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ Bakalářské

Inzerující společnost

Město Frýdlant nad Ostravicí, IČO: 00296651

Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí 3, PSČ 739 11

Kontakt
Mgr. Volná Renata PŘIHLÁŠKY DO 14.2.2022,, 558 604 170, rvolna@frydlantno.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zaměstnavatelé budou muset zvědavým pracovníkům sdělit, kolik si vydělá jejich kolega...více

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Důchodová reforma prolomí dosavadní strop, věk odchodu do penze se tak zvýší. Spočítejte...více

Ošetřovné na dítě kvůli stávce učitelů? Smůla, říká úřad

Ošetřovné na dítě kvůli stávce učitelů? Smůla, říká úřad

Rodiče, kteří se musí postarat o děti kvůli stávce učitelů v pondělí 27. listopadu, nemají...více

Partners Financial Services