Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s., Hradec Králové, Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Dvousměnný provoz

Mzda: 26000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Náplň práce: kontrola platnosti jízdních dokladů cestujících ve vozidlech MHD v Hradci Králové podávání informací cestujícím, pracovní doba - ranní a odpolední směnyPožadujeme: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, profesionální chování a příjemné vystupování, základní obsluha PC (email, MS Office)Výhodou bude, pokud budete mít komunikativní znalost alespoň jednoho světového jazyka Nabízíme: rozšíření řidičského oprávnění na sk. D a získání průkazu profesní způsobilosti v podmínkách naší autoškoly, zajímavou a rozmanitou práci, pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, moderní stejnokroj, zázemí stabilní firmy, přátelský pracovní kolektiv, finanční příspěvky na masáže a fitness v areálu DP, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3%, příspěvek na stravování, stravenky (výběr ze 3 jídel, závodní jídelna), odměny při významných pracovních a životních jubileích, pravidelná školení pro Váš profesní růst, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné jízdenky MHD pro Vás i rodinné příslušníky (např. rodiče se dvěma dětmi ušetří na ročním jízdném přes 9 000 Kč), zvýhodněné tarify od T-Mobilejistota pravidelného příjmu

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s., IČO: 25267213

Hradec Králové, Věkoše, Pouchovská, PSČ 500 03

Vítková, Kocman, 495 089 231, 703 157 000, 603 568 571, nabor@dpmhk.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Ostatní

Lokality: Hradec Králové

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Nejnovější články

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zaměstnavatelé budou muset zvědavým pracovníkům sdělit, kolik si vydělá jejich kolega...více

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Důchodová reforma prolomí dosavadní strop, věk odchodu do penze se tak zvýší. Spočítejte...více

Ošetřovné na dítě kvůli stávce učitelů? Smůla, říká úřad

Rodiče, kteří se musí postarat o děti kvůli stávce učitelů v pondělí 27. listopadu, nemají...více

Partners Financial Services