Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Biologické centrum AV ČR, v. v. i., České Budějovice, České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 23500 - 26000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Náplň práce: Vaší náplní práce by bylo zabezpečení chodu laboratoře- péče o tkáňové kultury, příprava reagencií, vyřizování objednávek a samostatné provádění dílčích virologických a molekulárně-biologických pokusů zejména: plakové titrace, základní detekční a vizualizační metody molekulární biologie (PCR, real-time PCR, IFA, PAGE, western blotting, chromatografické metody, klonování).Požadujeme: VŠ vzdělání přírodovědného směru; znalost angličtiny minimálně na běžné komunikační úrovni; pečlivost, samostatnost, vysoké nasazení a časovou flexibilitu,; komunikativnost, ochotu učit se novým věcem a zaučovat ostatní, respekt a schopnost přizpůsobit se zavedeným návykům a požadavkům laboratoře; ochotu pracovat s viry (virus klíšťové encefalitidy a další flaviviry, SARS-CoV-2 apod.); dobrou znalost práce na PC (MS Office).Výhodou: zkušenost s prací s tkáňovými kulturami, aseptická práce, péče o laboratorní zvířata; zkušenost se základními virologickými a molekulárně-biologickými technikami; zkušenost se statistickými metodami; očkovaní proti klíšťové encefalitidě, hepatitidě B.Benefity: 1 týden dovolené navíc, celkem tedy 5 týdnů placené dovolené ročně; dotované závodní stravování v naší vlastní jídelně; benefity ze Sociálního fondu; zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci mezinárodního významu; přátelské mezinárodní pracovní prostředí; podpora volnočasových aktivit; jazykové kurzy zdarma- čeština pro cizince, angličtina pro Čechy (kapacita je omezena); příležitost účastnit se mentoringových programů jako mentor nebo mentee; zvýhodněný mobilní tarif u smluvního operátora; zvýhodněné bankovní služby u smluvní banky.Zašlete nám motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování -
  • Dovolená navíc -

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ Bakalářské

Požadované dovednosti

  • Angličtina - Aktivní - -

Inzerující společnost

Biologické centrum AV ČR, v. v. i., IČO: 60077344

Kontakt
Václav Hönig, +420 387 775 941, honig@paru.cas.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více