Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Obec Chorušice, Mělník, Chorušice (informace o místu práce: Chorušice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 16300 - 24810 Kč

Nástup od: 1. 4. 2022

Poznámka: • místo výkonu práce: Obecní úřad Chorušice, obec Chorušice• pracovní poměr na dobu: určitou ( po zapracování dobu neurčitou )• předpokládaný termín nástupu: dle dohody• platové zařazení: 7 - 9. platová třída (v souladu se zákonem č.262/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, stanovuje nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů• pracovní úvazek: 40 hodin týdně – tj. úvazek 1,00• charakteristika vykonávané práce:Zajišťování chodu podatelny a výpravny, zajišťování částečné ( alt. úplné ) agendy kontaktního místa veřejné správu CZECHPOINT, správa webových stránek obce, Práce s textovým editorem, PC ( zejm. ve form. Word, xls., spisová služba ) Zajišťování pokladní služby pro potřeby organizace včetně přijímání a vydávání peněz veřejnosti, Vedení spisové evidence a příprava skartačního řízení podle příslušných předpisů o archivnictví a spisové službě, Vedení agendy jednání USC, orgánů ÚSC, výborů a komisí ( např. příprava pro projednání prodeje, zakoupení pozemků, podklady pro zajištění převodu katastrálním úřadem, příprava podání žádostí o dotaci, příprava a zajištění kulturních akcí,apod.), Nižší účetní práce - pořizování inventarizačních soupisů majetku organizace, Provádění úkonů pečovatelské služby dle zákona o soc. službách a platné legislativy, vedení PC agendy pečovatelské služby, příprava podkladů pro podání žádostí o dotaci, apod.)Další požadavky:vzdělání: úplné střední s maturitní zkouškou, výhodou ZOZ úředníka USC,Předpoklady:znalost práce na PCřidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,dobré komunikační schopnosti, flexibilita, spolehlivostzákladní znalosti podvojného účetnictví obcí, zák. o obcích, zák. o sociálních službách jsou vítányPřihláška musí obsahovat:jméno, příjmení a titul datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana datum podání přihlášky a podpis zájemce (uvedení platného telefonického kontaktu a emailové adresy nutné ke sjednání osobního pohovoru)K přihlášce zájemce dále připojí: strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzděláMísto a způsob a lhůta k podání přihlášky:Přihlášku možno podat osobně na Obecním úřadě Chorušice popřípadě zaslat poštou na adresu Obecní úřad Chorušice, Chorušice 89, 277 37 do 28.2.2022.Bližší informace na telefonním čísle 725 021 094Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného ze zájemců a zveřejnit novou nabídku.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

Obec Chorušice, IČO: 00236861

Kontakt
Martin Bauer, 725 021 094, ou@chorusice.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Chorušice

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Čeká nás přelom na trhu práce? Novela má ambice i svá „ale“, míní právník

Čeká nás přelom na trhu práce? Novela má ambice i svá „ale“, míní právník

Novela zákoníku práce má podle ministra práce Mariana Jurečky zajistit, aby Česko kvůli...více

Nástěnka hanby. Inspektoři zveřejní firmy, které zaměstnávají na černo

Nástěnka hanby. Inspektoři zveřejní firmy, které zaměstnávají na černo

Vláda schválila novelu zákona o zaměstnanosti, která mimo jiné počítá se zavedením takzvaného...více

Změny od července: čekají v práci, spoření i v jednání s úřady

Změny od července: čekají v práci, spoření i v jednání s úřady

Novinky v benefitech, penzijním spoření nebo příspěvku na péči. Ale i digitální plná moc,...více

Partners Financial Services