Models.UradPrace.Cs

Místo práce: EPISPOL, a.s., Ústí nad Labem, Ústí nad Labem (informace o místu práce: Ústí nad Labem)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Nepřetržitý provoz

Mzda: 25480 - 31000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Pracovní náplň: Provádí obsluhu automatizovaného řídicího systému DCS provozu Provádí zásahy do výrobního procesu dle technologických parametrů, odstavování zařízení při Revizích a opravách a jeho zpětné uvedení do provozu Provádí kontrolu výrobního zařízení a jeho drobné opravy Provádí kontrolu měřící, signalizační a regulační techniky Zajišťuje příjem surovin, pomocných materiálů, expedici výrobků a manipulaci s odpady Zajišťuje odběr vzorků pro analytickou kontrolu kvality surovin i produktů Vede provozně - operativní dokumentaci Odpovídá za bezpečné nakládání s chemickými látkami a odpady Rozhoduje o řešení mimořádných, nestandardních a havarijních situací Práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provozePožadujeme: USO s maturitou v chemickém či strojním oboru Dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost Počítačovou znalost (Word, Excel) Časovou flexibilitu Dobrý zdravotní stavOstatní sdělení: Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení Zkušební doba 3 měsíce Možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti Náborový příspěvek - až do výše 50 000 Kč dle pravidel společnosti 5 týdnů dovolené Firemní zvýhodněné stravování Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání pracovního poměru Závodní rekreace Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží Další benefity a informace na www.spolchemie.cz/karieraKontakt: telefonicky nebo na e-mail

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

EPISPOL, a.s., IČO: 25449842

Revoluční 1930/86, 400 01 Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum

Kontakt
Jana Hlávková, personalistka, 477163107, hlavkova@cssas.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství

Lokality: Ústí nad Labem

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více