Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Město Nový Bor, Česká Lípa, Nový Bor (informace o místu práce: Nový Bor)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 18470 Kč

Nástup od: 1. 3. 2022

Poznámka: Charakteristika vykonávané činnosti:.. úklid veřejných prostranství (zametání, hrabání, sekání, pletí, odstraňování dřevin, úklidsněhu…).. úklid kolem kontejnerů, odvoz rozměrného odpadu.. opravy a údržba městského mobiliáře (lavičky, odpadkové koše) a dětských hřišť.. pomocné práce při stěhování a úklidu v budovách města.. drobné údržbářské práce v budovách městského úřadu.. odborné práce v závislosti na dosažené kvalifikaci (instalatérské práce, malířské, truhlářskéapod.)Požadavky:.. střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání (zedník, zámečník, malíř,zahradník) – výhodou.. řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), T - výhodou.. osvědčení pro práci s motorovou pilou a křovinořezem - výhodou.. vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita.. samostatnost, zručnost a dobrá pracovní morálka.. aktivní a odpovědný přístup k plnění úkolů.. minimální věk 18 let.. trestní bezúhonnostPísemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat tyto náležitosti:.. přesné označení výběrového řízení.. jméno, příjmení, příp. titul uchazeče.. datum a místo narození uchazeče.. státní příslušnost uchazeče.. místo trvalého pobytu uchazeče.. číslo občanského průkazu.. datum a podpis uchazečeK přihlášce musí být připojeny tyto doklady uchazeče:.. strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnánícha o odborných znalostech a dovednostech.. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce.. kopie řidičského průkazu.. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláníPlatové zařazení: 4. platová třída dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vládyč.341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (výše platu daná vnitřní směrnicí č. 2.05, tj. 18.470,- Kč), možnost přiznání osobního příplatku po zapracováníPracovní poměr: na dobu určitou po dobu 1 roku (možnost prodloužení na dobu neurčitou)Předpokládaný termín nástupu: dohodouLhůta pro podání přihlášky: do 11:00 hodin dne 23.02.2022Způsob podání přihlášky: písemně nebo osobně na podatelnu MěÚ na adresu:Město Nový Bor, nám. Míru 1, 473 01 Nový BorObálku označte textem: „Výběrové řízení – údržba města“Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Město Nový Bor, IČO: 00260771

Nový Bor, nám. Míru, PSČ 473 01

Kontakt
podatelna MěÚ, 487 712 315,

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Musí přidat i vám? Podívejte se, komu stoupne zaručená mzda

Musí přidat i vám? Podívejte se, komu stoupne zaručená mzda

Od ledna 2024 se mají zvýšit čtyři z osmi úrovní takzvané zaručené mzdy, navrhuje ministerstvo...více

Minimální mzda poroste o desetinu, říká Jurečka. Zaručená nestoupne všem

Minimální mzda poroste o desetinu, říká Jurečka. Zaručená nestoupne všem

Minimální mzda od ledna 2024 stoupne na 18 900 korun měsíčně ze současných 17 300 korun....více

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Průměrná hrubá mzda v letošním třetím čtvrtletí stoupla na 42 658 korun měsíčně. V porovnání...více

Partners Financial Services