Models.UradPrace.Cs

Hledaná pozice

Models.UradPrace.Cs

Místo práce: Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace - Domov pro seniory Antošovice, Ostrava-město, Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 22000 - 31900 Kč

Nástup od: 1. 5. 2022

Poznámka: 1. kontakt: podání přihlášky viz text nížeBližší informace - tel: 601 698 591, e-mail: kkrenzelokova@ssso.czNáplň práce: - provádění činností za účelem aktivizace seniorů, navození a obnovení dovedností a schopností klientů, nácviku všedních dovedností a procvičování kognitivních (poznávacích) funkcí klientů. Aktivizaci provádí skupinovou nebo individuální a připravuje aktivizace prováděné pracovníky v sociálních službáchKvalifikační požadavky: - základní vzdělání nebo střední vzdělání (bez maturity)- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách (min. 150 hodin) - absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník dle § 110 a u osob, které získaly střední vzdělání v oboru vzdělání stanoveném prováděcím právním předpisem- v případě, že zájemce o pracovní místo neabsolvoval akreditovaný kvalifikační kurz, je možné jeho doplnění do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru Předpoklady: - bezúhonnost- zdravotní způsobilost- základní znalost práce na PC- zájem o kulturu, ruční práce, výtvarné techniky, hudbu, - tvořivost, spolehlivost, pečlivost, - komunikační dovednosti, organizační schopnosti- laskavé a trpělivé chování k uživatelům- schopnost samostatné i týmové práceNabízíme: - odpovídající platové ohodnocení – od 22 000 Kč do 31 900 Kč dle délky praxe, po zapracování přiznání osobního ohodnocení- 5 týdnů dovolené- zaměstnanecké benefity- další vzdělávání v oboru- pružná pracovní doba- možnost spolupodílet se na vytvoření nového pracovního prostředíPředpokládaný nástup: 1.5.2022 – pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté převedení na dobu neurčitouLhůta pro podání přihlášky: do 11.2.2022 včetněZpůsob a místo podání: Vyplněnou přihlášku k výběrovému řízení, životopis, výpis z evidence Rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a ověřenou kopii o absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu doručte zalepené obálce označené ,,VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PO Č. 4/2022 NEOTVÍRAT“:- OSOBNĚ: na adresu Riegrova 1/3, 711 00 Ostrava – Hrušov- POŠTOU: na adresu Stará cesta 125/4, 711 00 Ostrava - HrušovVyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodu kdykoliv v průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Inzerující společnost

Sociální služby Slezská Ostrava, příspěvková organizace, IČO: 10858083

Ostrava, Hrušov, Stará cesta, PSČ 711 00

Kontakt
Kateřina Krenželoková, 601 698 591, kkrenzelokova@ssso.cz

Další nabídky práce

Zdroj nabídky:

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Kupní síla klesá už dva roky. Růst mezd nestačí na inflaci

Průměrná hrubá mzda v letošním třetím čtvrtletí stoupla na 42 658 korun měsíčně. V porovnání...více

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zaměstnavatelé budou muset zvědavým pracovníkům sdělit, kolik si vydělá jejich kolega...více

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Důchodová reforma prolomí dosavadní strop, věk odchodu do penze se tak zvýší. Spočítejte...více

Partners Financial Services